Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Ordinální číslo 368 - oleaut32.dll

Ordinální číslo 368 - oleaut32.dll

02.06.2018 09:34
příspěvků:2

Zdravím,

Když jsem chtěl nainstalovat do jedné hry multiplayer crack, tak mi to zobrazilo chybu že nelze nalezt oleaut32.dll.

Takže jsem daný soubor stáhl a vložil do složky System32.

Tak mi to vyhodilo to same, restartoval jsem pc a ukazuje se mi obrazovka s tímto errorem: ,,Ordinální číslo 368 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně OLEAUT32.dll nalézt.". Nejde ani nouzový režim s přikazovym řádkem. Chci se nějak dostat do pc a smazat soubor oleaut32.dll. Ještě chci dodat, že DriverDoc se mi na obrazovce ukazuje, ale jinak nic jiného kromě erroru.

02.06.2018 15:07
ověřen
příspěvků:4 972

Kup si hru a pokud nebude fungovat, tak ji reklamuj,

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.06.2018 15:11
příspěvků:2

Noi jenže jak jsem ikal tak se mi načte černa obrazovka, ukáže se jen driverdoc, jinak mi to vyhazuje chybu a nejde mi najet ani do složek

04.06.2018 07:41
příspěvků:230

Přeinstaluj windows. Nic jiného asi neuděláš. Příště si radši hru kup když jí chceš hrát.

04.06.2018 09:15
ověřen
příspěvků:2 090

Hraješ si dobře, ale na špatném písečku. Nedivím se, že ti po tvých zásazích PC nejede. Přeinstaluj a hru kup. A když neumíš pracovat s cracky, tak na ně zapomeň nebo se to nauč, ale ne na svém hlavním PC. Já mám na experimenty PC, které když totálně zbořím, tak se nic neděje, jen provedu novou instalaci. Na hlavním PC bych se šel po jeho zboření asi oběsit, a to ho mám zálohovaný.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace