Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Obraz cierny ale zvuk my ide

Obraz cierny ale zvuk my ide

14.02.2018 15:44
příspěvků:6

Ked chcem zapnut hru ako je napriklad: Ori and the blind fores tak my to zapne hru ale nejde mi obraz. Ide len zvuk. Toto sa my deje len pri hrach ktore nie su zo steamu a blizardu (Hry zo steamu idu perfektne).

Vsetky tieto hry my fungovali. Sam neviem kedy prestali fungovat ale nedavno my este isli. Neviete my niekto prosim pomoct?

14.02.2018 15:45
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus bod obnovení k datu, kdy to fungovalo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.02.2018 15:46
příspěvků:6

viem ze pred vcerom my us nesli

14.02.2018 17:05
příspěvků:6

Idu mi aj hry ktore niesu ani zo steamu ani z blizardu. Ale Ori and the blind forest mi nejde isiel my kedysi davno ale nejde my ho znova zapnut rovnako to mam aj s hrou Rimworld kde us som vyskusal stiahnut neoficialne (aj podla navodou kde ludia pisali ze im to ide moze to byt fake ale mne to kedysi ties islo) 3 verzie ani jedna nesla.

14.02.2018 17:13
ověřen
příspěvků:4 972

Jiné stránky fungují? Jaký máš systém? Ten bod obnovy udělej !!!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.02.2018 19:18
příspěvků:6

urobil som bod obnovy ale napisalo to ze sa to nepodarilo a ak problem pretrva mam skusit pokrocilejsiu metodu a do tovarenskeho stavu ho nechcem moc dat len pri najhorsiom a nejde mi to dat 3 dni dozadu

18.02.2018 10:14
příspěvků:6

Switching to resolution 1366x0 failed, trying lower one

Switching to resolution 1366x0 failed, trying lower one

All resolution switches have failed

Screen: DX11 could not switch resolution (1366x768 fs=1 hz=0)

Toto mi pise ked chcem zapnut niektore hry neviete co s tym?

18.02.2018 10:31
ověřen
příspěvků:4 972

Zřejmě máš špatně nastavené rozlišení ve hře.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.02.2018 10:33
příspěvků:6

a ako to mam prenastavit?

ked hra mi nejde zapnut a ked to hladam hocikde inde na internete aj ked to robim podla navodou nefunguje

18.02.2018 11:06
ověřen
příspěvků:4 972

Já hry nehraji, takže v tomto poradit neumím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.02.2018 04:11
příspěvků:12

Jakou máš grafiku? Máš aktualní ovladače? Podle tvé error zprávy máš rozlišení na k****. Rozlišení: 1366x0 není možné protože nula neexistuje. Pokud li máš černou obrazovku vyzkoušej tyto postupy Slovačik:

1. Zapni hru a stiskni: Alt+Enter

2. Na ikonu hry klikni: Vlastnosti - Kompatibilita - (FAJFKA) Spustit s rozlišením 640x480

3. Ve hře v Settingu si pak nastav jiné rozlišení

4. Řekni mi kde jsou všude uloženy datové záznamy hry, pokud-li jsou uložene i v C:UsersAnthraxAppDataLocal měla by tam být složka z názvem hry a v ní složka většinou z názvem: Config a v ní textový soubor .ini kde z 90% je odstavec: Resolution ten přepiš pro tvé rozlišení. Pokud-li není config.ini v %appdata%, podívej se do Program Files kde máš hru uloženou, nebo se podívej do Dokumentů.

5. KDYŽ NEVÍTE CO BY: Napište do GOOGLU: Ori and the blind fores, Black Screen FIX. (Většina videi ti poradí, nebo na r§zných herních forech to najdeš).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace