NUTNÉ-Z Windows 10 na Windows 7 po deseti dnech

05.03.2017 11:43
příspěvků:24

Mám problém:-( nemohu se přihlásit do Windows:-( Po režimu spánku se něco stalo s ikonami jakoby byly urizle tak jsem vypnul PC zapnul a teď tohle:-( Co s tím?

05.03.2017 11:46
ověřen
příspěvků:4 972

Entr, nebo kolečko myši. Toto není problém ale úvodní obrazovka.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 11:55
příspěvků:24

Ukáže se mi úvodní obrazovka s časem a datumem, stisknu enter mezernik atd. Obrazovka se stmavi ale nezobrazí se moje jméno ani Radek na heslo.

05.03.2017 11:56
příspěvků:24

Po kliknutí neteří toto

05.03.2017 11:56
ověřen
příspěvků:2 090

Toto není úvodní obrazovka! Všimněte si ikon vpravo dole. Toto je přihlašovací obrazovka bez přihlašovací kolonky.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.03.2017 11:56
příspěvků:24

Přesně tak a nevím jak to vyřešit :-(
Achjo:-(
Fakt nikdo neví?

05.03.2017 12:12
příspěvků:757

Máš v notebooku něco? Udělal bych čistou instalaci win 10!

Podle prvního screenu sis nainstaloval 32bitový systém a okrádáš se zbytečně o RAM – použitelné 2,91GB !!!

U HP stačí zavolat na infolinku a zdarma pošlou recovery DVD s instalací původního operačního systému.

05.03.2017 12:20
příspěvků:24

Za 1. mám stolní PC a za 2. nemohu se přihlásit do PC:-( jak vidíš:-(

05.03.2017 12:22
ověřen
příspěvků:4 972

Pánové, já když zapnu PC, tak to mám naprosto stejné, pak kolečkem myši sjedu dolů, nebo nahoru a zobrazí se řádek na přihlášení. Tady žádná chyba není.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 12:29
příspěvků:24

Ale proč, když mackam enter jezdím kolečkem atd. Tak se uvítací obrazovka přepne na login obrazovku a tam není nic jen 3 nebo 4 ikony v pravem dolním rohu a nechám to chvíli být přepne se to zpět na úvodní obrazovku s časem a datem kde je v právem dolním rohu jen 1 ikona

05.03.2017 12:33
příspěvků:757

OK, že máš PC jsem si nevšiml.
Uvedená chyba je poměrně častá např.

https://www.tenforums.com/general-support/16674-login-prompt-will-not-show-keyboard-mouse-wont-work.html

Ptal jsem se, jestli máš něco v PC. Na čistou instalaci se nemusíš přihlašovat.

Potřebuješ jen udělat instalační médiu. Ted píšeš z čeho?

05.03.2017 12:36
ověřen
příspěvků:4 972

Nastavil sis tam heslo? Tohle je divný. Já tam mám taky úvodní obrazovku a teprve když skroluji dolů tak tam je řádek pro heslo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 12:41
ověřen
příspěvků:4 972

Po skrolování je tam takovýto obrázek /tento je z webu/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 12:41
příspěvků:24

Vyřešil jsem to tak, ze bych byl stejně poté nucen udělat downgrade na W7, udělat bitovou kopii a dat zpět W10. Takže jsem se vrátil na W7 a teď to v pohode funguje. Teď zítra bych si mohl udělat bitovou kopii a provést poté čistou instalaci W10.

Pokud mate nějaké rady, tipy tak napište. Rad je uvítám.

Téma nebudu zatím označovat za vyřešené.

05.03.2017 12:44
příspěvků:24
bluespirit | 05.03.2017 12:41

Po skrolování je tam takovýto obrázek /tento je z webu/

A přesně tohle se tam nezobrazilo
05.03.2017 12:45
ověřen
příspěvků:4 972

Dobře, ale podívej se zde na obrázky, že úvodní, vlastně správně zamykací obrazovka je bez přihlašovacího pole. Tudíž žádna chyba, ale normál.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 12:48
ověřen
příspěvků:4 972

Ještě jsem našel následující, ale u mne jakákoliv klávesa nefunguje, pouze Enter, nebo myšák.

http://wintip.cz/453-jak-vypnout-zamykaci-obrazovku-ve-windows

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 13:15
ověřen
příspěvků:4 972
satam | 05.03.2017 11:56

Toto není úvodní obrazovka! Všimněte si ikon vpravo dole. Toto je přihlašovací obrazovka bez přihlašovací kolonky.

Ty ikony vpravo dole jsou zástupci aplikací pro rychlý přístup a lze tam nastavit aplikace dle potřeby.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 14:15
příspěvků:24
bluespirit | 05.03.2017 12:45

Dobře, ale podívej se zde na obrázky, že úvodní, vlastně správně zamykací obrazovka je bez přihlašovacího pole. Tudíž žádna chyba, ale normál.

Ano, zamykaci obrazovka je bez okenka k heslu. Ale heslo se mi automaticky dalo když jsem se prihlasil k účtu Microsoft. Jsem na zamykací obrazovce, kde je čas a datum a jedna ikona. Zmáčknu enter, mezerník nebo popojedu s kolečekem myši a má se zobrazit mé jméno a kolonka na heslo, jenže mně se tam ani moje jméno a ani kolonka na heslo nezobrazovala.

A ještě k bitové kopii systému: Lze ji udělat na USB, že ano?

05.03.2017 14:17
ověřen
příspěvků:4 972

Něco si dělal špatně, mě se to často také povede odkrýt až na 3, 4 pokus.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace