|<<2>>|

Nové PC, lagy na YT

30.04.2015 13:06
ověřen
příspěvků:1 873

Protože ten adwcleaner to odstraní, ale vypadá to, že něco jen dočasně, dej sem log z toho adwcleaneru, pokud jsi to nesmazal, případně nový, i z toho mbamu, klidně to upni do leteckaposta.cz a dej sem link.

Rovněž můžeš stáhnout hijackthis, povypínat spuštěné programy, a spustit kontrolu s vytvořením logu ten pak taky postni přes tu leteckoupoštu, a dej sem link..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
30.04.2015 13:13
ověřen
příspěvků:4 972

Za mne prosím NE leteckou poštu, ale text logu do přílohy.

S HujackThis bych byl opatrný, vyhodnocení logu vyžaduje přecxe jen vyšší dívčí a pokud se tam něco najde, je třeba další účinnější ochrany.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.04.2015 13:15
ověřen
příspěvků:1 873

Píšu link sem, ne do SZ, aby to nebylo přes 5 stran .. Z linku si to můžeš stáhnout. S vyšší dívčí si poradíme.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
30.04.2015 13:32
ověřen
příspěvků:4 972

Nemám v úmyslu se přít, ale jak se pak bude radit? Ty si stáhneš log z LP a poradíš, vzhledem k tomu že to bude přes SZ, pak to nikdo neuvidí, nebo mi něco uniklo?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.04.2015 15:53
ověřen
příspěvků:1 873

Ještě jednou nebude to přes soukromou zprávu, jak jsi se i přesvědčil. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 08:07
příspěvků:22

Ahoj, přikládám log s ADW i Mbambu (jak už jsem psal před tím, žádnou hrozbu nenašli. Skeny jsem dělal dnes a oproti minule žádná změna.). CCleaner mi nejde spustit(?!), nevíte kde je problem?

A antivirus taky nic nenašel.
Logy:
http://leteckaposta.cz/515872407

02.05.2015 08:21
ověřen
příspěvků:2 090

To, že nejde spustit CCleaner, by mohlo souviset s (ne)legálností OS. Systém, udaný v prvním příspěvku, se mezi zákazníky z řad soukromých osob v legální podobě prakticky nevyskytuje, nehledě na to, že v současné době už se W7 v jakékoli verzi až na drobné výjimky neprodávají.

Zda to může mít vliv i na původní závadu netuším, ale nedivil bych se, neboť pirátské OS mají obvykle spoustu doplněných různých "vlezlostí", které to sekání mohou klidně zavinit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
02.05.2015 15:18
ověřen
příspěvků:1 873
danag | 02.05.2015 08:07

Ahoj, přikládám log s ADW i Mbambu (jak už jsem psal před tím, žádnou hrozbu nenašli. Skeny jsem dělal dnes a oproti minule žádná změna.). CCleaner mi nejde spustit(?!), nevíte kde je problem?

A antivirus taky nic nenašel.
Logy:
http://leteckaposta.cz/515872407

Ale jsi to leštil tím adwcleanerem :-)---

Máš tam schválně povoleny aktualizace flash playeru a google ?

Pokud ne tak ty naplánované aktualizace vypni.. odstraň.

----
Ccleaner zkus reinstall ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 16:01
příspěvků:22
satam | 02.05.2015 08:21

To, že nejde spustit CCleaner, by mohlo souviset s (ne)legálností OS. Systém, udaný v prvním příspěvku, se mezi zákazníky z řad soukromých osob v legální podobě prakticky nevyskytuje, nehledě na to, že v současné době už se W7 v jakékoli verzi až na drobné výjimky neprodávají.

Zda to může mít vliv i na původní závadu netuším, ale nedivil bych se, neboť pirátské OS mají obvykle spoustu doplněných různých "vlezlostí", které to sekání mohou klidně zavinit.

OS musím mít legální. PC jsem kupoval před e-shop kde originalitu OS garantovali.

02.05.2015 16:03
příspěvků:22
svata | 02.05.2015 15:18

Ale jsi to leštil tím adwcleanerem :-)
---

Máš tam schválně povoleny aktualizace flash playeru a google ?

Pokud ne tak ty naplánované aktualizace vypni.. odstraň.

----
Ccleaner zkus reinstall ..

Promiň ale nějako jsem to nepochopil, jak to myslíš povolené aktualizace flash playeru a googlu?

02.05.2015 17:16
ověřen
příspěvků:1 873

No při aktualizaci, jsi zřejmě odfajfknul nebo ponechal možnost volby automat. aktualizace zapnuto.

Se mrkni třeba do task manageru . A u toho googlu se mi to nějak nelíbí - ua.job ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 17:57
ověřen
příspěvků:4 972

Promiň ale nějako jsem to nepochopil, jak to myslíš povolené aktualizace flash playeru a googlu?

Já se přiznám, že tomu také nerozumím. FP jsem nikdy nikde nenastavoval a aktualizace Google je co?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 18:43
ověřen
příspěvků:1 873

To je určeno tazateli,

ale pro tebe - vždy když instaluješ aktualizaci tak tam ta volba je a on ji tam má navolenu, asi jsi ji nezaregistroval .:-)

Konkrétně u flash jsou tuším na výběr tři volby - automat/ upozornit - nestahovat/ a zakázané - nepovolené , což samosebou není doporučeno. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 19:09
ověřen
příspěvků:4 972

Ty volby jsem nikdy nezaznamenal. Vždy byla nabídka atualizece a volby - nyní, později .

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 19:15
ověřen
příspěvků:1 873

Možná proto, že to máš na automat, já ne a když to aktualizuju tak to vždy chce nastavit automat, což mu zarazím :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.05.2015 09:34
příspěvků:22

Dobře, jak teda ty aktualizace vypnu?

03.05.2015 16:58
ověřen
příspěvků:1 873

Mrkni se do panelu nástrojů ...

Ale stejně pro jistotu bych to nechal zkontrolovat třeba ještě třeba na fóru - viry.cz

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.05.2015 16:52
příspěvků:22

Myslíš panel nástrojů v google chrome?

04.05.2015 17:17
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
06.05.2015 10:41
příspěvků:22

Vypnul jsem aktualizace chromu. Adobe jsem bohužel nenašel..změna žádná :/ jdu teda zkusit fórum viry.cz

|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace