|<<2>>|

Notebook při startu spadne do biosu

21.09.2018 06:01
příspěvků:17

samozřejmě udělal jsem bootovací disk v rufusu

21.09.2018 10:26
příspěvků:17

deska by to také mohla dělat, co když zkusím nainstalovat widle na jiný disk,tím by se dalo ověřit zda je to diskem ,či nikoliv.Co myslíš? Jinak ten noťas není můj vidím ho poprvé,kamarád který by to měl umět jsem bohužel já. Majitelka noťasu ví jen bohužel, že je bílí

21.09.2018 10:29
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusit to můžeš, ale moc naděje tomu nedávám. Tohle asi bude HW chyba, ale zkus to.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.09.2018 13:51
příspěvků:17

tak na jiném disku widle najedou normálně.typoval bych to na disk ,co ty na to ? Jinak díky moc za pomoc i rady,

21.09.2018 13:52
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to je dobrá zpráva.

Je fakt, že programy občas vyhodnotí disk jako dobrý, ale on je špatný.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace