Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Notebook nejde zapnout

Notebook nejde zapnout

23.08.2016 11:23
příspěvků:2

Zdravím potřebuji poradit používal jsem notebook bez baterie mel jsem ho nappjen na sit abych šetřil tu baterii. Včera se mi povedlo omylem to vytáhnout ze site. Dnes rano ho chci nastartovat a vůbec mi nejde zandaval jsem baterku a nic ani ze site vsechno. Notebook vůbec nenabehne ani nenatoci ventilátor jen tam neco vzdy cvakne ze nabehne ale vubec nic ani obrazovka. Jinak indikátory svítí jak baterie tak i ta zarovka mam notebook asus. Děkuji za kteroukoliv radu

23.08.2016 11:35
ověřen
příspěvků:4 972

Vyndej HDD a zkus to zapnout bez něho. Pokud to naskočí, tak tam HDD vrať. Jinak asi servis.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.08.2016 11:37
příspěvků:2

Já mám SSD disk

23.08.2016 11:44
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to neporadím. :-(

Edit: No stejně bych to zkusil i s SSD, nic jiného asi dělat nemůžeš.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace