Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

Notebook na vyhozeni? (bila obrazovka)

30.11.2009 11:28
příspěvků:2

Ahoj, z niceho nic se mi rozbil notebook. Jednoho dne jsem ho proste chtel zapnout a nerozbehl se. Notebook to je uz starej a zaruka na nej neni. Je to HP Omnibook 6100. Kdyz ho zapnu, tak se jen celej displej rosviti do bila. Neukaze se ani pismenko. Vetraky se roztoci, zacne dokonce "hrabat" harddisk a taky blikne cd-rom, ale nic jineho se nedeje. A pak kdyz chci kompl vypnout, tak to vubec nejde. na nic proste nereaguje. musim vytahnout ze zdroje a baterku. Bojim se, ze bude neco odpaleneho. Treba grafika nebo neco na zakladni desce. Nebo spatny displej? Jinak notebook mi nespadl. Nevite cim by to mohlo byt? Moc diky

30.11.2009 18:37
příspěvků:2

Hele tak jsem notebooka pripojil k monitoru a normalne se rozbehl a fungovalo vsechno uplne normalne v pohode. Obraz byl v pohode na notebooku i na monitoru. Tak jsem si rikal ze se to asi zpravilo... Notase jsem vypnul, odpojil od monitoru a delo se tohle: Notas zacal normalne nabihat a obraz byl v pohode, pak jsem ale trosku hejbnul s displejem a pres obraz litaly bily cary a obraz se seknul. Uz nebylo na obrazovce videt ze by windousy nabihaly. Tak jsem zase musel drasticky vytahnout zdroj a baterku abych to vubec vypnul. Po par zkouseni jsem zjistil ze asi bude nekde spatnej dotyk. Kdyz pomackam notase v oblasti pantu tak zacnou litat cary a obraz se zmrazi. Zrovna tak kdyz trosku hejbnu s displejem. Nevite co s tim dal? Mam notebook nejak rozebrat (odkrytovat) a hejbnout se nejakym konektorem? A s jakym pripadne? Moc diky, doufam ze se to zpravi...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace