Úvod > Fórum > Ostatní > Notebook - Monitor PS4 a reproduktory 2.1 PROPOJENÍ ?

Notebook - Monitor PS4 a reproduktory 2.1 PROPOJENÍ ?

12.06.2018 18:59

Zdar chlapi, měl bych jednu otázku.. Mám notebook Lenovo propojený s Monitorem BenQ který nemá reproduktory.. Je to propojené HDMI kabelem a do monitoru jsou zapojené Genius reproduktory 2.1 přes jack... Když mám rozšířenou plochu tak hraje zvuk přes repráky a nehraje notebook, což je dobře ale když si na monitoru dám PS4 tak reproduktory hrají a pouští zvuk z PS4 a z notebooku jdou pustit jen ty zabudované.. Nešlo by to nějak udělat aby mi hrál zvuk z PS4 a notebooku přes ty samé jedny reproduktory které jsou zapojeny v monitoru a ten hdmi kabelem do notebooku?.. Díky moc za brzkou odpověď. Snad to nějak půjde..

12.06.2018 21:34
ověřen

Zapoj ty repro do noťasu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.06.2018 19:12

Když zapojím repro do noťasu a mám k němu přes HDMI kabel připojený monitor kde je buď PS4 nebo rozšiřená plocha tak nehraje nic. Když zapojím repro do monitoru tak aspoň hraje jedno z toho.. Podle toho co je zrovna na monitoru ale chci aby hrál zvuk z noťasu v reprácích a zároveň i zvuk z PS4 na monitoru.

13.06.2018 19:22

Nejde to nějakým způsobem udělat?? Nenapadá vás něco..

Jedny 2.1 repráky notebook - monitor PS4 a zvuk aby hrál z repráků z toho i z toho

13.06.2018 19:25
ověřen

Nevím jak to zapojit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2019 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace