Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Notebook lenovo y510p problém s grafickými kartami a ssd disk

Notebook lenovo y510p problém s grafickými kartami a ssd disk

09.01.2014 17:54
ověřen
příspěvků:1

Zdravím, jsem úplný laik a chtěl bych se zeptat na dvě otázky.

Mám nb lenovo y510p, kde jsou dvě grafické karty GeForce GT750m 2gb. Vždycky se mi zobrazovaly obě (např, když jsem si spustil program nvidia geforce experience nebo program na měření teploty speedfan),ale nyní se mi všude zobrazuje pouze jedna. Mám pocit,že to nastalo, jak jsem si updatoval windows 8 na 8.1. Přijde mi, že i hry co jsem před tím hrál bez problémů, tak se mírně lagují. Ovladače mám nejnovější. Nevíte, čím by to mohlo být? Ve vlastnostech grafické karty mi to píše toto: Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. kód 43

Druhá otázka se vztahuje k ssd disku. Má kapacitu 24gb, nemám ho zobrazený,když zapnu průzkumník. A taky si myslím, že na něm není nainstalovaný windows, takže ho vůbec nevyužívám. Nevím, jak ssd disk funguje, popřípadě, jak ho více využít?

Vím, že působím jak úplný retard, ale moc prosím o vaše rady.

Děkuji.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace