Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Notebook HP - zmizel interní "Speeker"

Notebook HP - zmizel interní "Speeker"

21.07.2011 14:55
příspěvků:3

Zdravím,

mám Notebook HP 620 s operačním systémem Windows 7 (x64) Home Edition. Před nějakou dobou mi (patrně vinou nějaké aktualizace) zmizel z nabídky Zvukových zařízení vnitřní "Speaker" - reproduktor přímo v Notebooku.

K dispozici mám pouze Sluchátka/Reporduktor (externí). Výsledkem je, že <i>po připojení výstupního zvukového zařízení (sluchátka, externí reproduktory) si hudba vesele hraje, ale v momentě kdy je odpojím tak se z PC neline žádný zvuk.</i> Ani pípnutí, zkrátka vnitřní Speaker chybí.

Ovladače jsem aktualizoval, jak HDMI Intel Audio, tak Ovladače přímo z Hewlet Packard pro HP620 (Ovládací panel IDT Audio), nicméně zařízení "Speaker" stále nevidím a nevím jak se k němu dostat. Není ani mezi "odpojenými zařízeními" či "zakázanými zařízeními", jako by zmizelo ze světa.

Dovedl by mi někdo poradit?
Předem díky!
Podbor

21.07.2011 14:59
příspěvků:1 920

Klikni na reproduktor dole v panelu, dej směšovač a u prvního zkus, jestli tam máš na výběr nějaké ožnosti (sluchátka, reproduktor...)

nebo pravým na reproduktor v panelu a možnosti ovládání hlasitosti - tam zaškrtni vše a všemu nastav 100% a pak to zkus.

22.07.2011 05:19
příspěvků:3

Díky za tip. Zkusil jsem, ale problém je, že tam není žádné další zařízení. Jsou tam pouze Sluchátka (RTC) anebo Reproduktory/Sluchátka (IDT), která jsou obě zesílená na maximum, ale interní reproduktor nikde...

22.07.2011 07:48
příspěvků:46

Teď nevim, jak je to u win7, ale měly by tam být možnosti - vlastnosti a tam by měla být možnost výběru zobrazení zvukových zařízení (zaškrtáš sloupce, který chceš zobrazit). Myslím tedy v tom směšovači.

22.07.2011 16:14
příspěvků:3

V téhle volbě lze zobrazit i "skrytá" zařízení či "zakázaná" zařízení, ale já zde mám stále pouze dvě výše zmíněné. Jejich odškrtnutí způsobí absolutní ticho a žádné navíc zde nemám...

23.02.2012 10:04
příspěvků:1

Dobrý den, na mém notebooku má úplně stejný problém, tak by mne zajímalo jak jste nakonec svůj problém vyřešil? Děkuji za odpověď

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace