Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > notebook display/grafika problém

notebook display/grafika problém

04.03.2015 15:41
příspěvků:2

Dobrý den,

vcera mi spadl notebook typu k55vj na zem a od té doby mi obrazovka přeblikává černo-sedym odstinem viz. Obrazek. O jakou vadu se jedná? Popripade jak to opravit :/

04.03.2015 16:03
ověřen
příspěvků:1 873

Může to být cokoli, ale pravděpodobně je hdd v háji...

Můžeš zkusit nabootovat z CD třeba linux ubuntu (popřípadě hirensboot) a otestovat v něm hardware ..hdd počínaje.

Jinak směr servis.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.03.2015 17:07
příspěvků:2

Zapomnel jsem dodat, ze pocitac vydava zvuk windowsu(PRIHLASENI), tudiz HDD musi byt v poradku ne?

Vcera kdyz jsem mlatil rukou do obrazovky tak obraz přeblikávál a fungoval, ted nic :/

04.03.2015 17:53
ověřen
příspěvků:1 873

Hm, pak může být poškozená kabeláž nebo elektronika monitoru, tak zkus ještě nějaký externí monitor a přepnout se na něj..jestli se objeví i obraz.

( Pokud je možnost. )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
05.03.2015 14:33
ověřen
příspěvků:38

Měl jsem stejný problém, ale když jsem monitorem nějak pomohl, obraz se zlepšil. Stačilo vyčistit notebook a pohnout s kabeláží.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace