Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Nezobrazuje se BIOS

Nezobrazuje se BIOS

27.01.2014 14:20
příspěvků:1

Mám stolní počítač s GK Nvidia Geforce GTX 460 a monitor Samsung SyncMaster BX2335.

No prostě byl propojený kablem který má jeden konec DVI a druhý VGA. Na VGA je pak namontovaná redukce zase na DVI a pripojená do GK. Tak mi to přišlo trochu na palici, takže jsem koupil normální kabel DVI - DVI a připojil. No a ejhle nezobrazuje se mi BIOS ani načítání Windows. Až dojde na přihlášení (zadání hesla) tak se najednou obrazovka rozsvítí a jede to vpoho...

Ale že to nezobrazuje mě celkem krká. Tak jsem hledal všude možně co by to jako mělo být, no nakonec jsem teda zjistil že bios se zobrazuje ve VGA a prostě nevím jak to nastavit. Takže kdyby mi někdo uměl poradit co s tím tak by to bylo fajn.

Jinak na to kašlu a střelím tam zase ten starý VGA kabel :-D

27.01.2014 20:22
ověřen
příspěvků:206

Vypni pc, odpoj zdrojový kabel, vytáhni baterku ze základní desky, nechej tak cca 5 minut, pak baterku vrať a pc zapni. (dojde k vyresetování biosu) Mělo by to pomoct.

28.01.2014 16:12
ověřen
příspěvků:3

a neni lepsi bios resetovat normalne jumpery uz tam jsou pekne dlouho a urco lepsi nez z toho stourat baterku

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace