Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Nevyznáte se v nastavení Windows 10? Je tu stále Božský režim!

Nevyznáte se v nastavení Windows 10? Je tu stále Božský režim!

17.11.2015 17:25
ověřen
příspěvků:4 972

Božský režim je nenápadně ukrytá složka ve Windows, která obsahuje přehledně shromážděnou administrativu Windows. Takové Ovládací panely na steroidech. Na jednom místě najdete všechna možná nastavení Windows.

Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/nevyznate-se-v-nastaveni-windows-10-je-tu-stale-bozsky-rezim/sc-4-a-180416/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=RSSfeed#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.11.2015 21:35
ověřen
příspěvků:2 090

Prosím o úpravu tématu: Jelikož zatím nelze zajistit "neschování se" části textu při použití dlouhých odkazů, navrhuji rozdělit txt na dvě části (dva příspěvky), do jednoho dát prostý text, který informuje o problému, do druhého pak pouze odkaz, který se sice částečně schová, ale přesto jej lze bez problémů otevřít.

Jinak těžko luštím, co tím chtěl účastník říci.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.11.2015 08:09
ověřen
příspěvků:4 972

Božský režim je nenápadně ukrytá složka ve Windows, která obsahuje přehledně shromážděnou administrativu Windows. Takové Ovládací panely na steroidech. Na jednom místě najdete všechna možná nastavení Windows.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.11.2015 08:10
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.11.2015 08:11
ověřen
příspěvků:4 972

Jinak stačí změnit si na moment rozlišení. Tady vadí ta reklama!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.11.2015 08:29
ověřen
příspěvků:2 090

Děkuji

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.11.2015 10:03
příspěvků:10

A mě by zajímalo jestli je možné v tomhle Božském režimu odladit i věci jako je to, že win 10 špehuje co si člověk dohledá a co za maily posílá. Tady na blogu http://print24.com/blog/2015/09/is-windows-10-spying-you-microsoft-finally-speaks-out/ jsem se trochu o tom dočetla no v podstatě nic moc ani ten Mayerson s MS neřeší. Co se tedy shromažďování dat týče tak jsem celkem paranoidní. Chtěla bych trochu světla....

18.11.2015 10:12
ověřen
příspěvků:4 972

Nic takového tam nevidím :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.11.2015 09:45
ověřen
příspěvků:19
rewa | 18.11.2015 10:03

A mě by zajímalo jestli je možné v tomhle Božském režimu odladit i věci jako je to, že win 10 špehuje co si člověk dohledá a co za maily posílá. Tady na blogu http://print24.com/blog/2015/09/is-windows-10-spying-you-microsoft-finally-speaks-out/ jsem se trochu o tom dočetla no v podstatě nic moc ani ten Mayerson s MS neřeší. Co se tedy shromažďování dat týče tak jsem celkem paranoidní. Chtěla bych trochu světla....

Zdravím tě,

Nevěř všemu co vidíš, moc čteš a přiliš hluboko se do toho koukáš. Pravda zřejmě tě chytá paranoia. Chce to zvolnit tempo případně dřevěný počítač nebo kuličkové počitadlo. Věř mi nehledej v tom nic zlého. Hezký den tobě.

„Jsem také člověk, ale prosím vás, neříkejte to nikomu.“ ( Gabriel Laub )
12.04.2016 08:08
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace