Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Net Framework 3.5

Net Framework 3.5

23.04.2016 18:41
příspěvků:35

Zdravím vás. již jednou jste mi zde pomohli tak bych se rad znova na vás obrátil a poprosil bych o radu.

Na mém starším počítači kde mám windows 10 bych potřeboval nějak zaktivovat Net Framework 3.5 zkoušel jsem to přes :

1)
Povolení v systému windows

Ovládací panely = programy a funkce = Zapnout nebo vypnou funkce systému Windows = aktivovat Net Framework 3.5 = provádění změn = Error 0x80070570 (Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný.

2)
Příkazový řádek

CMD = napsat příkaz = DISM /Online /Enable-Feature /FeatureName:NetFx3 /All /All /LimitAccess /Source:C:Sourcessxs

Zde jsem narazil na problém, že CMD mě nepustí na příkaz dism Error 740 (malé oprávnění((účet mám jako administrator s maximálníma právama))

3)

Instalace Net Framework 3.5 (oficiální instalace od microsoftu)

při instalaci vyskočí tabulka že chybí software Net Framework 3.5 tak dám nainstalovat po stahování a instalování souborů mi vyjede zpráva: Nelze nainstalovat následující funkci Net Framework 3.5 error 0x80070570 úplně stejná chyba jako při povolování v ovládacích panelech po zavření okna se dostanu k čisté instalaci softwaru který mi napíše instalace se nezdařila.

Pokud se někdo setkal s podobným problémem a zná řešení byl bych rád za každou pomoc. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek večera.

24.04.2016 11:16
ověřen
příspěvků:4 972

Musíš CMD spustit jako Správce.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2016 11:52
příspěvků:35

Ano CMD jsem již spustil jako správce ale stejně jsem se dál nedostal hodilo to další error.

25.04.2016 11:54
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusil bych odinstalovat všechny Frameworky, projel registry CCleanerem a nainstaloval vše znovu. Víc mne nenapadá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.04.2016 17:41
příspěvků:35

vše jsem zkoušel, ale nakonec nic nepomohlo. Pomohla přeinstalace systemu. nejspíš můžete téma uzamknout. Děkuji za rady.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace