Úvod > Fórum > Internet > Nestabilní internet

Nestabilní internet

03.09.2015 12:22
příspěvků:4

Dobrý den,

jsem hráč PC her, především CSGO a od nového update na win10 mi začal skákat ping a občas i rychlost. Můj problém ční v tom, že pingy přes cmd jsou v pořádku, ale přes službu steam mam nejdříve 60ms, pak 120, 400, 800+. Když hraju přes faceit CSGO , kde se vybírá zem jako je např. Holandsko/Francie tak mám bezproblémů ping 35 hraju nějakou chvíli a najednou ping 100 a po chvíli 250+ a jsem KO. A za chvíli se to zase uklidní, ale pak to zase skáče. Kontrola přes cmd byla a někdy skákala odezva v cmd stejně jako ve hře a někdy ne. Tyto problémy se vyskytují různě po celý týden v různou dobu.

Mám nově přeinstalované W7 origoš, ovladače na síťovku, chipset, flashnuty bios, firmware na routru a a už nevím co s tím. Koupeny novy routr i nove kabely.

Příjem je přes wan do routru a následně do PC, tuto službu jsem začal úžívat od dubna, kdy konkrétně v ČB byly vychřice, kroupy, hustý déšť a nic tomu nevadilo, pak jak jsem již napsal následně po možnosti update na W10 se začalo dít toto.

Otravuju providera, jak jen to jde většinou mi pošlou mail, že na mě pingujou a nevidí žádní problém na mé trase.

Ctěl bych se zeptat jestli by někdo netušil v čem by mohl být problém. Ať aktualizace ovladače něčeho cokoliv, nebo utilita, která mi např. bere rychlost internetu, cokoliv co napadne. Nebo nastavení routru.

Děkuji za Vaši odpověď.

03.09.2015 12:54
ověřen
příspěvků:4 972

Napadá mne jenom zkusit tracert, abys viděl kde to vázne. Ty obrázky máš skoro neviditelné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.09.2015 13:10
příspěvků:4

Já bych sem hodil odkaz na obrázek, ale nechci porušovat pravidla tak to zkusím ještě takhle. Snad to bude viditelné

03.09.2015 13:17
ověřen
příspěvků:4 972

Jaká pravidla?

Teprve teď mi došlo, že ti to dělá po upgrade na W10. Zkus se zeptat na podpoře MS, která se tomu věnuje.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/support?ocid=win10_wol_legacy

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.09.2015 13:23
příspěvků:4

Jako odkaz na web. Na většine for je to zakázané.

Měl jsem W10, ale udělal jsem čistou reinstalaci na W7. Takže tím by to nemělo býti.

03.09.2015 13:42
ověřen
příspěvků:4 972

No tady jde o hry a pak je to závislé na tom, kolik lidí v danou chvíli na server přistupuje, to je také důvod proč to tak kolísá.

.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.09.2015 21:56
příspěvků:4

To si nemyslím, že to je tímdle. 30/30 1:4 agregace, sice je to wifi, ale nikdy jsem s tím problém neměl a začalo to dělat z ničeho nic.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace