Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > není signál

[VYŘEŠENO] není signál

Dotaz vyřešen reakcí: 11.12.2017 11:24

10.12.2017 14:37
příspěvků:5

Zdravím,

začal mi zvláštní problém. Mám k PC připojenou TV a monitor. Při startu PC nabíhá počítač a asi při zobrazení okna ve win 10 mi na displeji vyskočí ''není signál'', na TV jde stále. Po odpojení káblu HDTV z televize a i znovu zapojení mi naběhne obraz i na monitoru neovo (VGA) a je to v pořádku. Při restartu jdou oba monitory, ale při vypnutí a zapnutí PC zase stejný není signál. Dříve to nedělalo, jestli to je nějakou aktualizací, nevím už co dělat. Integrovaná grafická karta ATI radeon.

Oba monitory jsou ve správci jako '' obecný monitor PnP'' Nastavení monitorů rozšířit zobrazení, kvůli možnosti sledovat film na TV a zároveň pracovat na PC na monitoru.

Při nastavení duplikovat to je v pořádku na obou obrazovkách. Nevíte někdo co s tím? Ovladač je nejnovější.

10.12.2017 15:51
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus tedy poslední aktualizaci odinstalovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.12.2017 17:51
příspěvků:5

Bohužel nefunguje. Ale ani nevím která aktualizace by to mohla způsobyt ? Není nějaké nastavení monitoru také v biosu?

10.12.2017 17:55
ověřen
příspěvků:4 972

V Biosu k tomu nic není. A samo se to také jen tak nestalo. Takže bych odinstaloval 1,2, 3 poslední aktualizace a znovu to nastavil.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.12.2017 09:22
příspěvků:5

Je tam asi 40 aktualizací, ale všechno na ofice. Přesto jsem je odinstaloval a nic. Zkusíl jsem odinstalovat monitor TV a zmyzely oba pak se automaticky nainstalovaly a nic. Obnovit systém nejde hlásá to chybu tak to asi vzdám a budu TV odpojovat a při potřebě ji připojím. Přesto děkuji za snahu.

11.12.2017 09:27
příspěvků:5

Co tam nainstalovat nějaký katalist od ati je tam ati radeon 4290?

11.12.2017 11:24
příspěvků:5

Problém odstraněn, ale nevím jak se mi to povedlo.

Přesto všem děkuji za ochotu pomoci.

11.12.2017 11:26
ověřen
příspěvků:4 972

Řekl bych, že to fakt dělala nějaká aktualizace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace