Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Nenačítá se GK

Nenačítá se GK

03.02.2013 01:08
příspěvků:4

Dobrej dobrej

Mám takový problém a rád bych vás poprosil o radu

Mám PC sestavu -

AMD Athlon64 X2 4400+ s frekvencí 2,3 GHz

3Gb RAM
Pevný disk: 250 GB
a dokupovanou 1gb grafickou kartu
400W zdroj.

GK jsem kupoval + - před rokem, prvního půl roku vše úplně bez problému jsem jel na dokupovanou GK, hrál jsem hry prostě vše šlapalo jak má.Ale jednoho dne jsem PC vypnul, vypojil ze zdi.To je zatím v pohodě, jenže pak jsem ho zapnul a nenačetla se mi GK, větrák na ní běžel jak má, jen prostě jako by GK nevysílal info do připojeného monitoru.Tak jsem VGA kabel vypojil, šoupnul jsem ho do integrované grafiky a obraz naskočil .

Takže se mi nenačítala Koupená GK ale integrovaná.

Zkoušel jsem vše možné, v Biosu nastavit aby se načítala PCIEx a né integrovaná, NEPOMOHLO.

Zkoušel jsem v režimu nouze zakázat ovladač na integrovanou, restartovat pc, NEPOMOHLO.(zkoušel jsem ovladač i odinstalovat ale stejně při zapínání zase šel obraz jen z integrované)

Takhle mi to dělá už + - půl roku, ale to jen když vypojím pc ze zdi, když je stále připojený k zásuvce tak běží bez problému, mohu ho vypnout, restartovat a pak při zapínání je vše jak má, jenže když ho vypojím ze zdi tak prostě dokupovaná GK nejde. Už mám ozkoušeno že když nenaskočí, tak musím nechat pc + - 8 až 12 hodin vytažený ze zdi, pak zapojím a zase jde.( Připadám si jako by mě ten PC chtěl nasrat )

Takže už si opravdu nevím rady co s tím, Budu rád za každý nápad.

Děkuji moc

03.02.2013 11:15
příspěvků:5 728

neni na desce nejaky nafoukly kondenzator? Ten tvuj stroj uz bude urcite deda. Taky muze byt chyba ve zdroji (ze tu GK proste neutahne), ale to by nedelalo, co pises.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.02.2013 13:38
příspěvků:4

PC dědeček není, a zdroj v tom je měsíc starý ten jsem taky zkoušel měnit

03.02.2013 13:42
příspěvků:4

GK v PC - http://www.czc.cz/gigabyte-hd-4670-gv-r467zl-1gi-1gb-pci-e/63661/produkt

03.02.2013 13:45
příspěvků:5 728

Nevim co mas presne za desku, ale zkousels nainstalovat nejnovejsi bios? Treba to muze byt nejaky bug i kdyz o tom taktez pochybuju ) podivej se na tu desku, zda tam nejsou nafoukle ci vytekle kondenzatory.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.02.2013 13:47
příspěvků:4

Deska je naprosto v pohodě Já osobně s Biosem moc neumím, ale s tím mi zase něco děál známí který s PC umí, taky si s tím neporadil.

03.02.2013 13:58
příspěvků:5 728

Zkus se toho znameho poptat, zda zkousel update biosu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace