Nenabehne obraz

01.02.2018 11:02
příspěvků:1

Dobrý den včera jsem přidal do mě pc sestavy navíc 1 hdd 160gb po té co jsem vyměnil hdd a nakonec i pročistil pc od prachu jsem pc zapojil a když ho spustim tak nepipne pc speaker a monitor napíše no signál. Kabely jsem měnil,monitor,zdroj i gpu a presto furt ta samá chyba prosím poraďte mi co s tím je. Photo pc. : https://imgur.com/a/1ZiGd. Děkuji za veškerou snahu

01.02.2018 12:11
příspěvků:230

Zkontroluj jestli máš pořádně domáčklý RAM. Koukám, máš chladič od intelu, takže pravděpodobně máš i procesor od intelu. Ten by měl mít v sobě integrovanou grafickou kartu, takže zkus připojit monitor přímo přes základní desku.

01.02.2018 12:57
ověřen
příspěvků:2 090

1. Obrázek patří do dotazu. Nepolezu na stránky, o kterých nic nevím.

2. Vyměnil jsi HDD. A kde máš OS (operační systém)?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
01.02.2018 14:52
ověřen
příspěvků:4 972

Podobné otázky jsou tak pro věštce a z obrázku /který má být tady v příloze/ se nic vyčíst stejně nedá.

Popiš tu situaci lépe, viz dotaz kolegy, proč si třeba měnil HDD? Před tím to fungovalo? Co si s tím ještě dělal? Jaký máš systém?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace