Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > nelegální windows

[VYŘEŠENO] nelegální windows

Dotaz vyřešen reakcí: 29.05.2016 11:15

29.05.2016 10:24
příspěvků:5

Dobrý den

Mám PC lenovo W520 asi před týdnem tam byla nějaká kontrola tak sem to potvrdil a kontrolovalo se to a potom mi to napsalo že mám nelegální windows mám tam černé pozadí a v pravím rohu windows 7 build 7601 this copy of windows is not genuine potřebuju poradit

29.05.2016 10:25
ověřen
příspěvků:2 090

A máš je legální nebo nelegální???

A přečti si, co mám v podpisu. Kdyby mi Tě nebylo trochu líto, neodpovím.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.05.2016 10:50
příspěvků:5

asi nelegální když se to tam píše moc tomu nerozumím ano chápu psal sem to rychle

29.05.2016 10:55
ověřen
příspěvků:2 090

A píšeš rychle pořád!

Jedině Ty musíš vědět, jak jsi k těm "Windousům" přišel. Dokud nebudeš vědět, jakým způsobem jsi k nim přišel, není o čem se bavit.

Na rovinu říkám, že s nelegálními systémy (programy, aplikacemi apod.) tady nepomáháme!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.05.2016 11:06
příspěvků:5

Dobře, počítač sem koupil od jednoho týpka, který tomu rozumí po dvou měsících se rozbil byl tam nějaký vir tak sem mu to dal na opravu. Nainstaloval windows znovu všechno šlo jak má a potom ta kontrola a napsali mi že je to nelegální.

Já nechci žádné nelegální programy tyhle věci nedělám.

29.05.2016 11:15
ověřen
příspěvků:2 090

Jestli Ti to ten prodejce prodal s "legálním" systémem, pak na něj zatlač a chtěj po něm legální systém. Ovšem obávám se, že se Ti vysměje a pak nejjednodušší zjednání nápravy je koupit nejraději na ebayi úplně stejný systém, který je na Tvém notebooku, tím dostaneš legální klíč a systém pak jde telefonicky aktivovat a bude legální.

Koupě na ebayi proto, že je tam nejlevnější, obvykle 300 - 500,-Kč.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.05.2016 11:24
příspěvků:5

Zkusím to s ním nebo to koupím.

29.05.2016 11:27
příspěvků:5
satam | 29.05.2016 11:15

Jestli Ti to ten prodejce prodal s "legálním" systémem, pak na něj zatlač a chtěj po něm legální systém. Ovšem obávám se, že se Ti vysměje a pak nejjednodušší zjednání nápravy je koupit nejraději na ebayi úplně stejný systém, který je na Tvém notebooku, tím dostaneš legální klíč a systém pak jde telefonicky aktivovat a bude legální.

Koupě na ebayi proto, že je tam nejlevnější, obvykle 300 - 500,-Kč.

Jinak děkuju.
09.07.2016 20:51
příspěvků:7

prosím Vás jak koupit na ebayi? Já mám WIN 7, ale nejdou mi přeinstalovat na WIN10. Pokaždé to doběhne na 99% a to pak běží třeba 8 hodin a nic. Aktualizace ztažené z microsoftu mi taky nejdou, jen to hledá hledá a nic :-( nevíte, čím to může být? Děkuju za odpověď.

09.07.2016 20:56
ověřen
příspěvků:4 972

Předně si vždy založ vlastní téma. Tu aktualizaci nech přes noc a nepřerušuj. Nebo si stáhni W10 z webu a nainstaluj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace