Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > NEKOMPATIBILNÍ S WIN 10?

NEKOMPATIBILNÍ S WIN 10?

17.08.2015 09:26
příspěvků:158

Ahoj nainstaloval jsem spintires a mám windows 10 pro 64 bit.Když ale spustím SpinTires objeví se chybová hláška za za 5 s program neodpovídá.Není to jediný případ dělá mi to i u zapnutí PC a nebo u aplikace manažer napájení neví někdo co s tím ?.Díky za pomoc

17.08.2015 09:31
ověřen
příspěvků:4 972

Ty to na tom screenu přečteš? Já musel použít lupu. Nejspíš je to poškozené, nech si to do prodejce vyměnit, pokud se to nepodaří znovu nainstalovat.

Pokus ale stejná chyba je u více programů, pak by ti s tím měl pomoci MS jako výrobce W10.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/support?ocid=win10_wol_legacy

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.08.2015 10:55
ověřen
příspěvků:2 090

Sice jsem to nenašel doslova, ale specifikace od výrobce je tak stručná a jednoduchá, že mám vážné obavy, že se jedná o 32bitovou hru, tudíž na 64bitovém PC nepoběží!?!

Tady http://hry-pro-pc.heureka.cz/spintires-off-road-truck-simulator/specifikace/#section v Popisu produktu je těch 32bit dokonce uvedeno, ale nevím, zda se tomu dá věřit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.08.2015 10:56
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.08.2015 16:38
příspěvků:158
satam | 17.08.2015 10:55

Sice jsem to nenašel doslova, ale specifikace od výrobce je tak stručná a jednoduchá, že mám vážné obavy, že se jedná o 32bitovou hru, tudíž na 64bitovém PC nepoběží!?!

Tady http://hry-pro-pc.heureka.cz/spintires-off-road-truck-simulator/specifikace/#section v Popisu produktu je těch 32bit dokonce uvedeno, ale nevím, zda se tomu dá věřit.

Tak to je kravina protože hry se 32 biit mi na 64 bit běžely

17.08.2015 20:16
ověřen
příspěvků:2 090

Když kravina, tak kravina.....

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.08.2015 20:29
ověřen
příspěvků:4 972

32bit programy a to se pochopitelně týká i her zpravidla na 64 bit běží.

Je to dáno tím že 64bit umí těch 32bit zpracovat. Zatímco 32bit se 64 bit pracovat neumí.

Velmi zjednodušeně řečeno, pokud máme něco co má 64cm, pak se tam něco co má 32cm vejde.

Pokud máme něco co má 32cm, pak tam to něco o 64cm nenarveme.

Není to ale na 100% pravidlo a jak píše výše MS, pak s ovladači je problém.

/P.S. Kdybych napsal něco o kravině, pak bych asi i od satama dostal za uši :-)/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.08.2015 20:39
ověřen
příspěvků:2 090

2 bs: Děkuji za pochopení

Jinak jsem pochopitelně pochopil, o čem je řeč.

PS: Fuj, samý pochopil, pochopení, ani sloh už napsat neumím

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace