Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Nejde nainstalovat WIN7 64bit

[VYŘEŠENO] Nejde nainstalovat WIN7 64bit

Dotaz vyřešen reakcí: 29.04.2017 15:32

29.04.2017 15:09
příspěvků:1

Ahoj

dnes jsem chtěl po x letech nainstalovat nové windows na mé SONY VAIO VPCEC4M1E

Stáhl jsem odkaz na ULOŽTO na ISO, které je WIN7 HOME PREMIUM s AKTUALIZACEMI DO LEDNA 2017

Omylem jsem ale klikl nainstalovat 32 což se podařilo

od té chvíle se mi ale nedaří nainstalovat 64

při instalaci to píše, (u oddílů) že na žádný z oddílů nejde instalovat, pokud dám boot z USB na které jsem ISO nahrál

pokud dám přímo ISO spustit v PC, pak to rovnou píše, že notebook je jiná verze a nelze 64bit

někdo nějaký tip?
díky

29.04.2017 15:32
ověřen
příspěvků:4 972

Z ISO se neinstaluje, musíš nabootovat.

Problém je nejspíš v tom, že nemáš legální systém a systémy z uložto apod. jsou upravovaná a víceméně kradené.

Řešení jsou 2:
Koupit legální systém
Koupit Recovery DVD od výrobce

Ta druhá možnost je lepší v tom, že noťas dostaneš do továrního nastavení, jako když si ho koupil.

P.S. To že si dáš dotaz na více for nic nezmění, rady budou stejné, jako na PC-Help..

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 15:51
ověřen
příspěvků:2 090

To .iso z uložto je základní instalačka W7 doplněná o všechny aktualizace do ledna 2017, nijak není upravovaná a její použití je bezpečné a legální s platným koupeným klíčem.

Mám to vyzkoušené.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.04.2017 16:00
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud by tomu tak bylo, pak se m§žou prodejci a programátoři zastřelit, protože pracují zdarma. Je to kradené.

A vůbec, děsím se z toho že starý pardál který doma jede na XP souhlasí s kradením systémů.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 16:07
ověřen
příspěvků:2 090

Přečti si pořádně, co píšu: Je to legální s platným klíčem, není to cracknutá a upravená nelegální instalačka.

A doma dávno nejedu na XP, ale legálních W10 HP 64bit

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.04.2017 16:12
ověřen
příspěvků:4 972

Tak legální s platným klíčem zadarmo je pro mne fakt novinka. Nic takového není.

Co se tvých W10, ano, ale vzbuzuje to ve mne otázku, proč si nedávno nepoznal zamykací obrazovku . :-

Samozřejmě že systém s klíčem z uložto legální není!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 16:14
ověřen
příspěvků:4 972

Přece jen bych tě poprosil o radu, třeba budu něco z uložto stahovat, jak poznám že je to legální nebo cracknuty?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 16:40
ověřen
příspěvků:2 090
bluespirit | 29.04.2017 16:12

Tak legální s platným klíčem zadarmo je pro mne fakt novinka. Nic takového není.

Co se tvých W10, ano, ale vzbuzuje to ve mne otázku, proč si nedávno nepoznal zamykací obrazovku . :-

Samozřejmě že systém s klíčem z uložto legální není!

Co blbneš? Jaký klíč z uložto? Jaký klíč zadarmo?

Legální klíč koupí na e-bayi za bratru 200-300,- Kč, k tomu ta instalačka z ulozto a má legální systém! Myslíš, že to snad já mám jinak??

Jdi se vyspat a ráno si to přečti znovu!

A legální a cracknutý? To není jednoduché a na první pohled to nepoznáš. To, že ta instalačka W7 je legální, je ověřené, neptej se mě jak, nevím to.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.04.2017 16:44
ověřen
příspěvků:4 972

Nevím jak to máš ty a je mi to fuk, já si systém koupil za plnohodnotou cenu.

Trochu mi s těmi kecy připomínáš petr22, je sice podivnej, ale rozumí tomu.

A tak jen pro jednoduchost nastíním 2 situace.

1/ Koupím si systém od MS a něco se mi podělá, třeba přijdu o data, mám se na koho obrátit,

2/ stáhnu si to odněkud a co dál. Poraď

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 16:52
ověřen
příspěvků:2 090

1. Systém od MS v Česku nekoupíš, vždy jen od prodejce. Takže když přijdeš o data vinou systému, obrátíš se na prodejce a je vyřešeno. Skutečně, protože stejně ničeho nedosáhneš.

2. Stáhneš si to odněkud a dál nic, protože je tvoje blbost, že to stahuješ "odněkud". Na netu je kdispozici relativně mnoho legálních, neupravených .iso instalaček, které jsou ti k ničemu bez klíče. Ten se dá legálně koupit. Pokud při problémech prokážeš, žes klíč legálně koupil a použil legální nezávadnopu instalačku, obrátíš se na prodejce klíče. Pokračování je stejné jako ad1. Nedosáhneš ničeho

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.04.2017 17:11
ověřen
příspěvků:4 972

Si děláš srandu nebo mne chceš zase nasrát.Samozž´řejmě že si systém koupím od prodejce, ketrý zastupuje MS a veškerou odpovědnost za systém bere MS a ne nějakej strejc co to prodává.¨

PĚKNÝ ČARODKY PŘeji.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.04.2017 17:49
ověřen
příspěvků:2 090

Taky, taky

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.04.2017 19:09
ověřen
příspěvků:4 972

Napíšu to tedy jinak. Systém lze koupit o nějakého distributora, který tady zastupuje MS.

Pokud se mi něco podělá, mohu na tom prodejci, potažmo MS vyžadovat náhradu.

Pokud ale je nějaký třeba satym, který ty systémy kopíruje, prodává je za 6,80 na ulož to, nebo dokonce dává zdarma, pak mi nikdo škodu nenahradí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.04.2017 05:58
ověřen
příspěvků:3

Pánové, divím se, že se hádáte o takové malichernosti. Stahování z ulož.to není nutné. Obraz ISO všech edicí Windows lze stáhnou naprosto legálně ze stránek Microsoftu. Pro pohodlné existuje dokonce aplikace Windows ISO Downloader Legacy. Co s ním uživatel udělá, je jeho věc.

Informace "pokud se něco podělá" a dodavatel to vyřeší je naprosto scestná - dodavatel může ručit jen za vady dodaného média/nosiče inkriminovaného software. Nic víc, nic míň.

30.04.2017 09:18
ověřen
příspěvků:2 090

Díky za pomoc, vím o tom. Problém je ale v tom, že na Mrkvosoftu nestáhneš instalačku s aktualizacemi a pak buď s nimi máš problémy, nebo trvá hodně dlouho, než se aktualizace stáhnou a nainstalují.

Ta instalačka z ulozto je hotová instalačka včetně SP1, všech aktualizací i ovladačů na USB 3.00. To je nepopiratelná výhoda.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
30.04.2017 10:51
ověřen
příspěvků:4 972

Jenom malý dodatek. Stáhnout ze stránek MS lze jen systém z roku 2015 a tedy v tomto má satam naprostou pravdu, pokud tedy nabízený systém na uložto má SP1 a veškeré aktualizace.

A tomu že se "něco podělá" je na webu několik článků, namátkou

http://computerworld.cz/udalosti/microsoft-odskodnil-zenu-kvuli-nevyzadane-instalaci-windows-10-53172

Něco takového se mi u uložto klidně stát může, ale kde budu hledat viníka? Neodpovídejte, řečnická otázka.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.04.2017 16:48
ověřen
příspěvků:3
satam | 30.04.2017 09:18

Díky za pomoc, vím o tom. Problém je ale v tom, že na Mrkvosoftu nestáhneš instalačku s aktualizacemi a pak buď s nimi máš problémy, nebo trvá hodně dlouho, než se aktualizace stáhnou a nainstalují.

Ta instalačka z ulozto je hotová instalačka včetně SP1, všech aktualizací i ovladačů na USB 3.00. To je nepopiratelná výhoda.

Aktualizece jsou skoro démonizovány, jako naprosto nezbytná součást Windows.

Ale lze provozovat PC bez aktualizací - i několik let. A nic se neděje!

Když už tak touží uživatel po aktualizacích, obvykle stačí instalovat SP1 a poslední rolup (tzv. SP2), vydaný Microsoftem loni na jaře. A potom na aktualizace zapomenout.

30.04.2017 16:55
ověřen
příspěvků:4 972

Žádný program se nepovede na prví pokus a proto je třeba ho aktualizovat - opravovat a přidávat nové funkce. To je také důvod, proč dnes všichni nemáme Windows 95.U systému je to stejné, ale je opravdu na každém co si do PC nainstaluje.

Setkal jsem se s desítkami problémů, které pravě opravily aktualizace ať již programu, nebo systému.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.05.2017 06:13
ověřen
příspěvků:3

Nepochybuji o tom, že každý software obsahuje chyby, které jsou řešeny aktualizacemi. Aktivita Microsoftu kolem aktualizací je nadstandardní. Je třeba ládovat v kumulativních balíčcích cca 150MB oprav měsíčně do systému (W7), který používáme už dlouhá léta?

Byl zaznamenán v posledních létech útok na systém, který využívá potenciálních děr?

Naopak, jsou hlášeny stavy, kdy se systém začal chovat podivně po instalaci opravného balíčku...

Před léty jsem až úzkostlivě lpěl na aktualizacích, dokonce jsem si je stahoval do počítače pro možné použití off line. Od jisté doby, kdy Microsoft začal zneužívat "bezpečnostních" aktualizací k protlačení rozšířené telemetrie a jiných zhůvěřilostí, už to nedělám.

Je věcí každého uživatele, jak s tím naloží. Rozhodně bych nestrašil někoho tím, že v počítači bez aktualizací mu úložiště sežerou viry.

01.05.2017 06:19
ověřen
příspěvků:4 972

//Rozhodně bych nestrašil někoho tím, že v počítači bez aktualizací mu úložiště sežerou viry.//''

To zde nikdo netvrdil.

Ona taková ta obecná rada "stahujte aktualizace" platí zejména pro běžné - nezkušené uživatele. Zkušený uživatel si v těch nabídnutých aktualizacích umí vybrat, co je pro něho asi potřebné a co ne.

Zjednodušeně řečeno, nebudu si stahovat aktualizaci aby mi systém běžel korektně na CPU X100, když mám CPU X001, to by mohlo mít spíš negativní vliv.

Za mne na závěr" pokud mluvím o aktualizacích nemyslím jen aktualizace od MS, ale aktualizace obecně."

A samozřejmě že ani tady neplatí, že když si aktualizuji ovladač na grafiku, že mi poběží lépe, ona pak nemusí běžet vůbec.

Vždycky tvrdím, že nejnovější není nejlepší, ale to je právě o těch zkušených, resp. zkušenějších uživatelích.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace