Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Nejde mi zapnúť notebook

Nejde mi zapnúť notebook

14.06.2018 17:26
příspěvků:3

Zdravim. Do počítačov sa veľmi nerozumiem tak som sa chcel spýtať vás. Dnes mi nešiel zapnúť notebook a ja neviem čo s tým. po zapnutí sa mi stale striedajú dve obrazovky. Prvá Lenovo ako pri každom spúšťaní a potom druha(viď foto). a stále dookola. Neviem či je už notebook na odpis alebo sa dá ešte opraviť.

15.06.2018 01:27
ověřen
příspěvků:4 972

To vypadá že se snaží bootovat ze sítě.
Nastav v Biosu na 1. místo HDD.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.06.2018 14:44
příspěvků:3

a vieš mi poradiť ako? alebo kde najdem nejaky navod? lebo ako som povedal.. vrlmi sa v počítačoch nevyznám.. len na takej používateľskej úrovni

15.06.2018 14:48
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace