Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > nejde mi napsat zavináč, tak jak jsem zvyklý

nejde mi napsat zavináč, tak jak jsem zvyklý

19.12.2014 16:28
příspěvků:7

Zdravím.. Mám tu takový problém. Vždy jsem psal zavináč přeš CTRL+ALT+V a jednoho dne se mi to nějak podělalo a nejde mi to takhle napsat.. prostě to nic nenapíše.. zkoušel jsem funkčnost tlačítek, ale tím to není, takže bych prosil o rady jak to vrátit.. Teď to musim psát bohužel přes ALT + 64

19.12.2014 17:39
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus se vrátit obnovou systému před datum toho jednoho dne :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.12.2014 18:01
příspěvků:7

no řekl bych, že to nebude jedno z nejlepších řešení, protože už jsem udělal spousty věcí od té doby.. nebylo by ještě nějaké řešení

19.12.2014 18:18
ověřen
příspěvků:1 873

Patrně některá z té spousty uvedla klávesnici do tam, kde je...

Nemělo by se nic pokazit a i tak můžeš ten krok následně zase vrátit...

Můžeš zkusit ještě odebrat ovladače a restartovat pc, systém si je obnoví zkus..

____

Pak ještě (nevím z hlavy ten link) jsou na tuším web - windows seven fóra někde komplet registry pro základní výchozí nastavení, dají se stáhnout a implantovat do registrů....

-----------

Pokud jsi si tam natahal bordel, jakožto pravděpodobně ano, tak bych to nejprve vyčistil !

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.12.2014 00:17
příspěvků:7

Vyřešeno :-) nejspíš to bylo jedním programem od razeru nebo jsem jen odinstaloval a nainstaloval ovladač klávesky

23.12.2014 18:43
ověřen
příspěvků:1 873

:-) OK, pokud chceš zjistit zda to bylo za A či za B , jde se k tomu snadno dopídit.

.....

Když to tam nacpeš znovu a rozhodí se to znovu, pak po odebrání uvidíš jestli to stačilo k nápravě, pokud ne, tak zbývá to ještě došachovat s těmi ovladači :-)

Také jsem rád experimentoval, jenže někdy to vede až k reinstalu OS ..., na druhou stranu ono neškodí jednou začas to udělat, ony totiž windowsy jsou i samy o sobě dost sebedestrukční systém a taky i s ohledem na očistu od pohrobků či různého druhu marastu :-) :-) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace