Úvod > Fórum > Software > Nefunkční zobrazování webů

Nefunkční zobrazování webů

13.09.2018 18:31
příspěvků:32

Dobrý den, můžete mi někdo poradit ?

Když použiji jako webový prohlížeč operu nebo chrome, některé stránky se mi zobrazují normálně, jiné se nezobrazují vůbec. prohlížeč píše chybové hlášení

Chrome:
Vaše připojení není soukromé

Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu nazory.aktualne.cz (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace

NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Pomozte zlepšit Bezpečné vyhledávání tím, že budete část informací o systému a obsahu stránek odesílat do Googlu. Zásady ochrany soukromí

Server nedokázal prokázat, že patří doméně nazory.aktualne.cz. Operační systém vašeho počítače nedůvěřuje jeho bezpečnostnímu certifikátu.Může to být způsobeno nesprávnou konfigurací nebo tím, že vaše připojení zachytává útočník.

Pokračovat na web nazory.aktualne.cz (nespolehlivý)

opera hlásí:
neplatný certifikát
co se s tím dá dělat ?
mám win7 32 ultimate sp1
děkuji.

13.09.2018 20:56
ověřen
příspěvků:4 972

Dej tam legální systém a napiš co to tropí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.09.2018 03:13
příspěvků:92

Používej 64 bitový systém, to co ti to dělá je normální vlastnost dnešních prohlížečů. Nám v práci na XP 32Bit to nedělá jedině Firefox.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace