Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Nefunkční HDD

Nefunkční HDD

12.11.2017 11:54
příspěvků:3

Dobrý den,

včera jsem zkoušel paměti ram na mém bývalém notebooku.

Paměti fungovaly ale systém se načítal neuvěřitelně pomalu.Tak jsem z vlastní blbosti PC natvrdo vypnul.Od té doby mi nefunguje hdd.Hdd se ukáže většinou v biosu ale ve windows se neukáže vůbec.Při startu divně pípá.Nejde mi ani tak o disk ale o data na něm.

Díky za radu.PS:v notebooku jsem hdd vyměnil a jede bez problémů

12.11.2017 13:15
ověřen
příspěvků:4 972

Nerozumím té poslední větě, tak ten disk v nb jede, nebo se jedná o jiný

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.11.2017 13:58
příspěvků:3

Do notebooku jsem dal jiný.

12.11.2017 14:09
ověřen
příspěvků:4 972

Rozumím, pak ten vadný HDD je třeba zapojit do jiného PC /nebo přes rozhraní/ k jinému PC a data vytáhnout.

Ještě bys mohl zkusit vypálit na CD ISO nějakého Linuxu, nabootovat tam Linux zda ten HDD uvidí a stáhnout data.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.11.2017 14:14
příspěvků:3

zkusím díky

12.11.2017 14:17
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace