|<<2>>|

Nefunguje DVD mechanika

07.11.2016 13:06
ověřen
příspěvků:4 972

Moc toho nepřečtu, ale divný je to A, zkusil bych to změnit na F, ale nejprve dodej informace požadované kolegou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.11.2016 13:09
ověřen
příspěvků:2 090

Máš v tom bordel. Systém má být na Céčku, Áčko je vyhrazeno pro disketovou mechaniku.

Pro bluespirit: Udělej už něco s tím tvým krámem. Každý druhý příspěvek je tam automaticky 2x!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 13:12
ověřen
příspěvků:4 972

Aha, já už si toho také parkrát všiml - asi zlobí myšák :-(

Jinak souhlas, písmena A a B jsou přiřazována k disketové jednotce a C je HDD se systémem.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.11.2016 13:29
příspěvků:15
satam | 07.11.2016 13:03

A co takhle doplnit údaje, které jsem chtěl v tom druhém, zbytečném vlákně?

jakém zbytečném vlákně ?
jsem začínající strojní mechanik.
07.11.2016 13:31
příspěvků:15
bluespirit | 07.11.2016 13:05

Moc toho nepřečtu, ale divný je to A, zkusil bych to změnit na F

Změnil jsem na f a nic.
jsem začínající strojní mechanik.
07.11.2016 13:34
ověřen
příspěvků:4 972

V tomto zbytečném vlákně http://www.pcforum.cz/forum/tema/misto-dvd-rom-vidim-10873/.

Pokud si to změnil na F a F ve Správě disků skutečně je, pak nevím, on je v to guláš

Ještě zkus ve Správci zařízení tu disketovku odinstalovat a restartuj PC.

Pak už mne napadá jen čistá instalace systému.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.11.2016 13:36
ověřen
příspěvků:2 090
slepicka55 | 07.11.2016 13:29

jakém zbytečném vlákně ?

Dobře víš, o co jde, takže jestli chceš, abych se tím dále zabýval, doplň to, co jsem Ti tam napsal.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 13:39
příspěvků:15
bluespirit | 07.11.2016 13:34

V tomto zbytečném vlákně http://www.pcforum.cz/forum/tema/misto-dvd-rom-vidim-10873/.

Pokud si to změnil na F a F ve Správě disků skutečně je, pak nevím, on je v to guláš

Ještě zkus ve Správci zařízení tu disketovku odinstalovat a restartuj PC.

Pak už mne napadá jen čistá instalace systému.

Dobře, děkuji moc, že jste semnou měl trpělivost

jsem začínající strojní mechanik.
07.11.2016 13:41
ověřen
příspěvků:4 972

Zálohuj data a přeinstaluj systém tak, aby byl na C. Měj se.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.11.2016 14:37
ověřen
příspěvků:2 090

A tady jedeme dál.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 19:36
příspěvků:757

Ze screenu správce disku je jasný, že PC mechaniku nedetekuje.

Je tam jeden disk 250 GB rozdělen na tři oddíly.

První s písmenem A by měl být bez přiděleného "A" a je to systémový (zaváděcí) oddíl, který je vytvořen při instalaci Win7.

Druhý C, na tom máš patrně systém a třetí zřejmě odkládací na dokumenty, ne?

Podíval bych se do biosu, kde by mělo být něco jako toto

http://www.probios.ru/picture/000068/0002.gif

Dál pak záleží co máš za desku a nabídku v "Integrated Peripherals"

Může tam být něco špatně nastaveno např.:

On-Chip Primary PCI IDE by mělo být Enabled

Nastavení AHCI místo IDE atd.

Chce to zjistit typ desky a najít manuál.

Případně pokud už se v biosu někdo vrtal, tak zkusit ho resetovat.

Před pokusy ale doporučuju dobře zálohovat všechny data!!!

|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace