Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Nedokončená instalace Windows 7

[VYŘEŠENO] Nedokončená instalace Windows 7

Dotaz vyřešen reakcí: 03.11.2016 10:13

02.11.2016 13:17
příspěvků:5

Dobrý den,

prosím o radu v této situaci: instaloval jsem windows 7 na notebook MSI All in one z bootovací flešky. vše proběhlo jak má, jen to nejde dál přes poslední krok a stále běží dokončování instalace. nemohu se dostat do biosu ani po vybití baterie. když to znovu zapnu, stále se dokončuje instalace. děkuji

02.11.2016 13:32
ověřen
příspěvků:4 972

Co s tím má společného baterie? Jak dlouho to trvá? I když to zní divně, může to trvat i hodinu, ale není to pravidlo

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.11.2016 13:53
příspěvků:5

trvalo to i přes noc a trvá to stále ... s tou baterkou mi někdo poradil, abych to nechal vybit nebo ji i odpojil (ale nechce se mi lézt dovnitř) a zkusil znovu bootovat

02.11.2016 13:58
ověřen
příspěvků:4 972

No asi budeš muset začít znovu, pokud je ta fleška vůbec dobře udělaná!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.11.2016 10:10
příspěvků:5

no jo, ale jak mám začít znovu, když po zapnutí vidím stále jen "windows dokončuje instalaci"

03.11.2016 10:13
ověřen
příspěvků:4 972

Co když současně stiskneš CTRL+ALT+DEL ? Měl by ses dostat do správce úloh a tam to ukončit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.11.2016 08:01
příspěvků:5

jojo zkoušel a nic ... nebude nutné vyndat disk a jinde s ním něco provést? ale do toho se mi moc nechce ... rád bych to vyřešil bez zásahu dovnitř

04.11.2016 08:04
ověřen
příspěvků:4 972

Jediné co mne napadá je resetovat Bios do defauldního nastavení, ale vůbec netuším, zda to pomůže :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.11.2016 15:03
příspěvků:5

stal se zázrak zkusil sem důkladně podržet CTRL+ALT+DEL a zjevilo se okno s volbou spuštění Windows ... dal sem nouzový režim pak to resetoval a hle moh sem se přihlásit ... takže děkuji za snahu i rady :-)

04.11.2016 15:09
ověřen
příspěvků:4 972

Zázrak je v tom "důkladně"! :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace