Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Nastavení routeru Zcomax

Nastavení routeru Zcomax

27.07.2016 17:59
příspěvků:25

Zdravím všechny, mám následující problém: doma mi "z půdy vede kabel" s internetem, na něm je router Zcomax WA2204A a z něho vede kabel do jednoho počítače a vysílá wifinu pro noťas a mobily... Kdysi dávno jsem ho nastavil a všechno fungovalo ale nedávno někdo mačkal resetovací tlačítko a teď nejsem schopný dát to do kupy. Už jsem prošel fóra a našel jsem několik vláken na tohle téma ale zkoušel jsem všechno možné, resetovat ho a nastavit podle toho fóra aji podle sebe jak si to pamatuju ale ne a ne se dobrat výsledku. Nastavím tedy:

Operation mode na Gateway
Wifi mode na AP
LAN jako DHCP server
Wan jako DHCP klient
SSID a šifrivání a heslo... normálka

Zajímavé ale je že wifi funguje, ale na tom PC co je připojené kabelem jde net jenom když pustím počítač a pak teprv zapnu router... Když pak ten kompl restartuju tak to zas nejde.

Jsem v koncích, budu rád a každou radu
Předem dík

09.10.2016 16:50
příspěvků:7

DHCP na lance vypni pak to odzkoušej a jestli vše pujde tak v položce managment vyber restore/backup a stahni si zálohu nastavení do pc aby kdyby se ti to zase podělalo abys potom jen uploadnul zálohu a hotovo

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace