Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > NAS nebo extreamer prosím o radu

NAS nebo extreamer prosím o radu

17.11.2011 17:12
příspěvků:4

Ahoj lidi,

mám malej problém a nevím jak ho rozuzlit.

Mám připojený externí HDD do televize a pouštím filmíky a jiné.

Jenže je tu problém že mě dost nebaví, vždy když mám něco nového odpoji ex. hdd z televize, připojit do PC, přehrát a pak zase zapojit do telky, přihlásit a přehrát, nehledě na to, že dat je dost a telce to chvilku trvá než ukáže celý obsah a pohyb v menu je také docela pomalý.

Napadl mě tedy NAS nebo nějaký přehravač, který umí zastoupit i NAS třeba Xtreamer například.

Opravte mě prosím ale můj úmysl je takový že připojím NAS, nebo extreamer do sítě a do Xboxe který vlastním a přez něj budu přehrávat věci uložené na Extreameru.Když pak seženu nějakou hudbu, popřípadě filmík, hdoím ho přez Wifi do xtreamru, popřípadě Nasu a bude klid, nebudu muset nic nikde zapojovat.

Nejsem moc profík a nevím jak bych zvládl nastavení a zapojení všeho co je nuné k NAsce, tak Vás ptosím o co nejjednodušší řešení co pořídit, co bude nejlepší.

Díky moc

17.11.2011 20:42
příspěvků:5 728

no hlavne napis cenovou hladinu pokud napises co mas za televizi, tak by to bylo optimalni. Jinak sezenes multimedialni centrum s usb a eth portem za 1500, to by bylo pro tebe optimalnejsi, nez nejaky NAS http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L14007Y26J

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.11.2011 21:05
příspěvků:4

Telku mám LG Full HD 94cm konektory všechny krom RJ45 a pohybovat se chci do 5000,- Teď mám xbox připojen do telky a do xboxu ext. hdd.A aby toho nebylo málo pc s modemem je uplně jinde než televize kam to chci a to bych to chtěl aby to jelo i na ostatních věcech a tv.

Nemám možnost moc tahat kabel, jelikož jsem položil PVC a všude mám lišty, nebo skříně a tak, znáte to.

18.11.2011 06:39
příspěvků:5 728

bud sundas ty listy a protahnes to mezi listou a zdi (pokud tam je prostor), coz bude pracne a nebo si koupis nejaky bezdratovy hdd prehravac, coz bude zase pomale

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
18.11.2011 08:04
příspěvků:4

Ono to neni , tak jednoduchý.Kabel je přez pokoj, chodbu a ob. pokoj.Jsou to 2 pořádné zdi, PVC a lišty jak jsem řekl.

Jde mi hlavně o to, aby jsem mohl soubory, které mám v PC, nahrát bezdrátově na ten přehravač a abych mohl přez net k těmto souborům třeba na chalupě.

20.11.2011 10:25
příspěvků:4

Teda čekal jsem od tohoto fora víc, než odpověď od jednoho člověka, kterému i přesto děkuji.

Mějte se

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace