Náměty a připomínky

29.05.2015 05:58
ověřen
příspěvků:2 090

Ale já ho nevkládal "schválně"

Ani jsem nevěděl, že to "slovo" je tak dlouhé.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
31.05.2015 08:01
ověřen
příspěvků:4 972

Úmysl to jistě není, ale také se nejedná o slovo délce 500 znaků. Stačí dvě věty rozvité, které zaberou 2 řádky.

Zde je důkaz!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.05.2015 11:24
ověřen
příspěvků:4 972

Tohle ověřování pomocí SMS je fakt prasárna. Navíc není jasné, zda má být ta SMS psána velkým písmem, jak je to tam uvedeno a pokud ne, proč je to tak napsáno?

Krom toho jak mi napsal operátor, mám prémiové SMS zprávy blokované a mám požádat o odblokování.

Nevidím důvod, proč bych je měl na "přání nějakého webu" odblokovat.

To opravdu ta koruna, nebo dvě jsou tak potřebné? Pokud by se jednalo o férovou podporu fóra, pak bych klidně poslal 3 stovky, na PC-Help jsem to dělal pravidelně,ale děšlal jsem to dobrovolně - tady se holt se SZ rozloučím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.05.2015 11:32
ověřen
příspěvků:4 972

Nepiště mi SZ, nemohu odpovídat! :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.05.2015 11:44
ověřen
příspěvků:4 972

Jenom kvůli tobě jsem si to na minutu aktivoval, ale nadšený za takového tahání peněz nejsem!!!!!!

BS

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.05.2015 11:51
ověřen
příspěvků:1 873

Už jsem se chystal, že ti to ověřím přes svůj mobil :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
31.05.2015 11:57
ověřen
příspěvků:4 972

Ale nojo, tady přece nejde o nějaké 3 kačky, ale o princip. Kolik let jsem na PC-H pravidelně posílal 300,-, ale dobrovolně.

Krom toho se zde píše o nějakých hvězdičkách a o ověření zda účet není podvodný. Co to znamená? Vždyť tady se může zaregistrovat každej, ba i každej ::::::

Jak koukám, tak tady jsou všechny účty podvodné?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 16:36
ověřen
příspěvků:4 972

Prostý dotaz, nešla by ta nicneříkající Upoutávka změnit na poslední dotaz?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.06.2015 14:07
ověřen
příspěvků:1 873

No kdybych to měl upravovat / opravovat tak si to mrsknu :-)

Na víc je i nestabilní, mrkni na zvětšenou responsiv. upoutávku :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
17.06.2015 11:53
moderátorověřen
příspěvků:537
bluespirit | 31.05.2015 11:24

Tohle ověřování pomocí SMS je fakt prasárna. Navíc není jasné, zda má být ta SMS psána velkým písmem, jak je to tam uvedeno a pokud ne, proč je to tak napsáno?

Krom toho jak mi napsal operátor, mám prémiové SMS zprávy blokované a mám požádat o odblokování.

Nevidím důvod, proč bych je měl na "přání nějakého webu" odblokovat.

To opravdu ta koruna, nebo dvě jsou tak potřebné? Pokud by se jednalo o férovou podporu fóra, pak bych klidně poslal 3 stovky, na PC-Help jsem to dělal pravidelně,ale děšlal jsem to dobrovolně - tady se holt se SZ rozloučím.

Tady se nejedna o podporu , jine reseni neni. Jedine ze bych SMS posilal ja a to bych zas platil min 1Kc ze sveho navic bych musel resit to zda tam nekdo nehazi cizi ci falesna cisla.

Kazdopadne overeni pres SMS neni vyzadovano, je zcela dobrovolne.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
17.06.2015 11:54
moderátorověřen
příspěvků:537
bluespirit | 11.06.2015 16:36

Prostý dotaz, nešla by ta nicneříkající Upoutávka změnit na poslední dotaz?

Nejedna se o posledni dotaz, jedna se o upoutavku na cokoli co me napadne :-)

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
17.06.2015 11:58
ověřen
příspěvků:4 972

:-D To jsem pochopil, ale upoutávka na věc starou půl roku mi nedává smysl.

Asi se ještě musím hodně učit! :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.07.2015 13:44
ověřen
příspěvků:4 972

Když tu pětiřádkový text označím barvou, nezabarví se celý. Kde soudruzi z NDR udělali chybu?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.07.2015 07:30
ověřen
příspěvků:2 090

Vracím se k připomínkám z 1.5., 28.5. a odpovědi z 29.5. - zakrývání části příspěvku reklamou. Znovu se mi objevilo včera - viz obr. - a v délce slova to nebude. Nerad, ale ptám se: Dočkáme se vyřešení této záležitosti?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
30.07.2015 16:29
ověřen
příspěvků:1 280

Konkrétně tato reklama je na moje požádání a může být už klidně stažena :-) Není již aktuální

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
30.07.2015 18:51
moderátorověřen
příspěvků:537

Myslim ze konkretne tenhle problem neni zas tak hroznej. Stane se to prakticky jen kdyz tam nekdo vlozi hodne dlouhe slovo.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
22.09.2015 09:48
ověřen
příspěvků:4 972

Byly mi odstraněny nějaké příspěvky a nyní tam mám tohle - nejde se toho zbavit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.09.2015 12:45
moderátorověřen
příspěvků:537

Melo by se to nejpozdeji zitra opravit samo, pokud neopravi napis.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
22.09.2015 12:49
ověřen
příspěvků:4 972

Dobře díky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.01.2017 17:35
příspěvků:1
system | 06.12.2007 10:59

Pokud máte nápad jak tento server vylepšit, přidat novou sekci nebo se chcete stát moderátorem napište.

Jak tady mám hledat?Když napíšu např.download driver tak mi to nenajde vůbec nic.Potřebuju pomoct najít ovladač k psc2355.Možná hledám blbě.Děkuji

Jo a řazení od nejstaršího k nejnovějšímu není taky zrovna fajn...

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace