Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Mount&Blade: Warband - chyba při fullscreenu

[VYŘEŠENO] Mount&Blade: Warband - chyba při fullscreenu

Dotaz vyřešen reakcí: 07.09.2015 17:02

07.09.2015 16:37
ověřen
příspěvků:51

Ahoj, vlastním na Steamu Mount&Blade: Warband. Hra se spustí vždy normálně v okně, ale jakmile zmáčknu ALT+ENTER napíše mi to následující chybu: "Could not reset the Direct3D Device. This application will now exit.". Chvíli jsem hledal a dočetl jsem se, že by to mohl být problém s DirectX, tak jsem přeinstaloval DirectX 11.2, ale problém stále setrvává.

Ovladače grafické karty jsou také aktuální, takže už vážně nevím, co dál mám dělat. Ještě mě napadá, že by to mohlo být samotným Windows 10, protože hra mi na W7 fungovala parádně. Pokud tedy někdo víte, čím by to mohlo být, budu Vám velmi vděčný. ;-)

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
07.09.2015 16:41
ověřen
příspěvků:2 090

Nic bych nedal za to, že (ne)řešení bude podobné jako tady http://www.pcforum.cz/forum/tema/problemy-s-windows-k-9384/

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.09.2015 16:54
ověřen
příspěvků:51

:-( :-(

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
07.09.2015 17:02
ověřen
příspěvků:2 090

Zase tak moc nesmutni, to jen odhaduji. Když si přečteš ten článek, zjistíš kde, jak a jak dlouho budeš muset bádat, abys to ověřil. Ale je také možné, že existuje jednoduché řešení, jen jsem se o něm nedozvěděl......

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace