Motherboard ?

24.03.2010 21:38
příspěvků:2

Zdravim a prosim prosim o radu.Stala se mi neznama vec na desk topu. Zprvopocatku pri zapnuti pocitac zahlasil power saving a monitor ztmavnul.Po nekolikanasobnem pokusu o znovuzapnuti se povedlo a zacal jsem instalovat novy system.Pri butovani ale kompletne kleknul,zhasnul a od te doby nejde nahodit ani...proste nereaguje na nic jako bych nepripojil pocitac do site.Myslel jsem,ze odesel zdroj, a tak jsem naisaloval novy ale chova se stejne....nejde a nejde ba co vic pokud zacnu trochu hybat zasuvkou od zdroje do motherboardu tak trochu reaguje napriklad obcas naskoci zdroj, vetrak motherboardu,hard drive,kontrolka vypinace pc problikava ale jen jednou se povedlo to vse rozebehnout spolecne ale v tom okamziku nesvitila kontrolka na spinaci a monitor opet zahlasil power saving.Jakmile ale zasunu zastrcku na doraz,tak nejde nic.Tak ted uz nevim kudy kam.Vi nekdo,kde mi mohla byt chyba a prosim nestrasit odpalenym motherboardem,jak uz mi nekdo rek.Diky moc za pomoc a doufam v dobre zpravy

24.03.2010 22:58
příspěvků:208

Konektor-zasuvka na doske može mat studený spoj a skus ju preletovat pokial maš na to pajkovačku, ten konektor pasuje aj z druhej dosky a preletovat ti to može trebarz televizní opravar pokial nemaš na to vybavenie

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace