Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > monitor se nerozjde

monitor se nerozjde

22.12.2013 07:17
ověřen
příspěvků:1

Mám takový problém, při spuštění počítače se mi nerozjede monitor. Vždycky se chová, tak, že se kontrolka zapne modře jako by se chtěl rozjet, ale po pár sekundách se zase vrátí do stavu spánku (oranžové světlo na monitoru). Zkoušela jsem i druhý monitor u nás v práci. Výsledek úplně stejný. Díky za radu, v čem je problém.

23.12.2013 10:41
příspěvků:5 728

Problém bude pravděpodobně v grafické kartě, nebo i v něčem jiném (paměť, deska, zdroj). Nechoval se PC v poslední době jinak? Nesekal se často? Nepípá, když se zapína?Nejsou třeba někde uvaolněné káblě? Prvni co bych zkusil je vytažení všeho nedůležitého, může to dělat klidně špatná paměť, pokud jsou v PC aspon 2, tak se může zkusit ta druhá vatáhnout a jestli stále nenajede, tak na střídačku. Disky, mechaniky, přídavné karty (krom grafiky), taky vytáhnout.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.12.2013 10:41
příspěvků:5 728

Problém bude pravděpodobně v grafické kartě, nebo i v něčem jiném (paměť, deska, zdroj). Nechoval se PC v poslední době jinak? Nesekal se často? Nepípá, když se zapína?Nejsou třeba někde uvaolněné káblě? Prvni co bych zkusil je vytažení všeho nedůležitého, může to dělat klidně špatná paměť, pokud jsou v PC aspon 2, tak se může zkusit ta druhá vatáhnout a jestli stále nenajede, tak na střídačku. Disky, mechaniky, přídavné karty (krom grafiky), taky vytáhnout.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace