Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Monitor na hry 2560x1440 a 144hz a nejlepe prohnuty a 27 palcu s nizky

Monitor na hry 2560x1440 a 144hz a nejlepe prohnuty a 27 palcu s nizky

25.03.2020 15:41
příspěvků:5

Zdravím..hledám monitor vhodný na hry...hraju vsechno(nejcasteji WOT).Hledám monitor nejlepe 27 palcu s 2560x1440 a frekvenci minimalne 144hz plne kompatibilni s Geforce nvidia msi 1070 gtx gaming x 8gb(vyssi mi prijde na rozliseni QHD kvuli jemnosti obrazu riskantni) ale je fakt ze tech 30 palcu bych videl nastole doma radsi..mam strach z hrubosti rozliseni..tjn mam samsung s24e500c kde je full-hd a prechod na 31 palcu s 2560x1440 by asi pomohl akorat zvetsit obraz ale rozliseni bude prakticky srovnatelne a hrubost rastru take.Bohuzel jsem si zvykl uz natolik na prohnuty monitor ze bych asi radeji ten..myslim ze pro hry to ma nepatrnou pridanou hodnotu.Dale mam tu smulu ze muj monitor je VA a bojim se na pripadny prehod k IPS..ac vim ze barevne je na tom lepe ale cerna je cerna...coz je kontrast a bez kontrastu neni obraz tak živý.Zároven jsem is vedom i horsi odezvy uz VA a IPS je na tom lepe ale je fakt ze u meho monitoru jsem si zadne ghoustingu nevsiml.

Jaky by jste mi doporucily?Nerad bych take neco s vadnym pixelem...zatim sem mel vsdy samsung a vadny pixel ani jeden po x letech pouzivani.Nejradeji bych Prohnuty IPS s 144hz a vic papirovou odezvou 1ms jas aspon 300 a vic..kompatibilni s G-sync...s uchazejicim kontrastem a cenou do 13tis

01.05.2020 09:24
příspěvků:5

nakonec mi vychází nejlépe Samsung C27HG70....pokoukávam s obdivem na ultrawide monitory ale sehnat ultrawide monitor aby umel alespon neco co Samsung C27HG70 je nemozne..kdyz uz se naky "levny" do 13 tis objeví MSI Optix MAG341CQ nebo i AOC CU34G2/BK Gaming ci Philips 345B1C tak okamzite snese kritiku za divne barvy...a nalepku "pokud chce clovek levny sirokouhly monitor na hry tak ANO ale barvy nic moc ale na hry to pry staci ale je tezke je vyladit..spise nemozne) coz neni dobry START za 13tis...Prejit z 24 palcoveho monitoru na 27..neni asi takovy rozdil ale zase je Quantum dot a ma 2K obraz a 144hz a umi i G sync kompatibile a skvele i HDR...jako komplexni balik nemam co vytknout..ale kupovat asi ultrawide s vedomim ze neni az tak super ale je hlavne ultrawide se asi moc nevyplati :-( to jsem cely ja vzdy chci neco specialniho co na trho moc neni..nebo je ale za cenu startovni na 20tis :-( MSI Optix MPG341CQR

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace