Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Modrá smrt, když chci shlédnout video.

Modrá smrt, když chci shlédnout video.

10.04.2012 16:37
příspěvků:1

Zdravim
Mám problém a nevím co s tim.

Hází mi to modrou smrt vždy, když se chci podivat na konkrétní video například z navratdoreality,,Kouknu se na pár videí a vše je ok dokavaď nespustim to daný konkrétní video ,dělá to asi u 2-3 videí. Spustim a najednou zamrzne pak se to video rozjede nebo-li spíš jenom zvuk a obrazovka je zelená u toho videa a pak hned restart a modrá smrt.. a pak když jsem ve winu tak mi to hází tyto chyby.

kód:
http://postimage.org/image/hzzveaz7r/

Mám notebook od Asusu,,Win 7 enterprise 64bit

AMD Phenom II P920 Quad Core 1.6ghz
operační paměť: 6gb
grafická karta : Ati HD 5470 1gb
Nevíte prosim vás čím by to mohlo být?
Vítám všechny tipy a rady.
Děkuji.

10.04.2012 18:43
příspěvků:41

Mně to taky takhle házelo do týhle modrý obrazovky, opravil jsem chyby přes program 360amingo system speedup pomohlo to, ale předtím jsem měl stejnou chybu ale ta naskakovala tak často že jsem musel přeinstalovat OS.

Procesor: Intel Core i5 4440 @ 3.10 GHz | Deska: ASUS B85M-G | RAM: 8GB Corsair DDR3 | Grafika: ASUS NVIDIA GeForce GTX 760 2GB | Disk: 1TB, WD | Case: Zalman Z9 | Zdroj: OCZ ZS Series 550W | OS: Win 8.1 |
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace