Upoutávka

Modrá smrt

18.07.2011 18:12
příspěvků:1

Ahoj,

mám problém s modrou smrtí. Absolutně náhodně se mi prostě hodí a já nevím proč. Zkoušel jsem teploty HW a nic, naopak velice dobré i při maximální zátěži. A teď nevim co s tím, co stačím zaregistrovat, tak to píše nějakou chybu o physical memory. Co jsem se bavil s nějakejma ITkama co znám, tak buď říkali, že je problém v RAMká, že jsou vadné (je to relativně novej počítač, ze začátku nebyl problém, ale postupem času je to horší a horší), nebo ve windowech, což osobně pochybuju, ale přecijenom nejsem nějakej odborník, ale snima jsem neměl nikdy problém (origoš win7). Nebo že je problém UPC a v proudu co teče do RAMek, tak nevim. Poradil by mi někdo prosím?

Díky S

18.07.2011 19:18
příspěvků:5 728

doporucuji pouzit memtest, maji ho temer vsechny "live" distribuce linuxu, napr ubuntu, debian, opensuse...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace