"Modrá smrt"

17.06.2017 10:30
příspěvků:3

Ahoj. Doufám, že mi bude někdo schopný poradit... Neustále se mi samovolně seká a restartuje pc. Hlášky jsou různé:

XMODE_EXCEPTION
DRIVER OVERRAN STACK BUFFER
PFN LIST CORRUPT
BAD POOL HEADER
DETECTED VIOLATION

Není to jen jedna se opakující, pokaždé něco jiného.

Měl jsem WIN 10, provedl jsem downgrade na WIN 8, ale problém přetrvává. Systém bootuju z SSD disku, několikrát jsem jej zformátoval a systém nahrál znovu. Stále beze změny. Když se pc sekne a musím ho restartovat ručně, tak se nekolikrát za sebou sekne ještě před načtením systému - ještě u obrazovky s biosem. Jak kdy...

Poradí někdo, na co se zaměřit, co vyzkoušet?

Moc děkuji.

17.06.2017 10:33
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.06.2017 10:38
příspěvků:3

Tady:

17.06.2017 10:44
ověřen
příspěvků:4 972

Ten disk není polně v pohodě, ale nemusí to být příčinou chyby. Doporučil bych se poptat tady http://pc-help.cnews.cz/viewforum.php?f=118

Tam je pár lidí, kteří přímo BSOD rozumí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.06.2017 10:47
příspěvků:3

OK, zkusím. Díky :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace