Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Minecraft-Hamachi Lan Nelze se připojit :(

Minecraft-Hamachi Lan Nelze se připojit :(

12.03.2013 18:39
příspěvků:25

Dobrý den mám takový problém od té doby co jsem dostal wifi se nemohu připojit bratrancovi na hamachi lan server nevím čím to je můžete mi poradit? ... On má mladšího bratra a ten se normálně připojí Vůbec nevím čím to může být za každou odpověď děkuji

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
12.03.2013 19:25
příspěvků:272

Takže od doby, co máš wi-fi se nemůžeš připojit? A na jeho hamachi se připojíš? Je ten server bukkit nebo jenom lan? Máte všichni koupenou, nebo nekoupenou hru?

13.03.2013 17:55
příspěvků:25

<fieldset><legend>cadej</legend>Takže od doby, co máš wi-fi se nemůžeš připojit? A na jeho hamachi se připojíš? Je ten server bukkit nebo jenom lan? Máte všichni koupenou, nebo nekoupenou hru?

Všichni máme nekoupenou hru a na jeho hamachi se já nepřipojim ale když jsem neměl wifi tak to všechno šlo a ten server je přes lan

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
13.03.2013 18:38
příspěvků:272

To je divný a zkoušeli jste udělat novej hamachi? Já wi-fi mám a funguje to okej.

14.03.2013 15:49
příspěvků:25

<fieldset><legend>cadej</legend>To je divný a zkoušeli jste udělat novej hamachi? Já wi-fi mám a funguje to okej.

Skusím to a pak se ozvu

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
16.03.2013 09:41
příspěvků:25

<fieldset><legend>cadej</legend>To je divný a zkoušeli jste udělat novej hamachi? Já wi-fi mám a funguje to okej.

Aoh takže založil jsem nové hamachi a bratrance bratr se normálně připojí z notasu (mají wifi) Ale bratranec se z velkyho kompu (stolniho) proste nepripoji cim to muze byt?

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
16.03.2013 10:17
příspěvků:272

Tak, má ten stolní pc wifinu? I když předpokládám, že to asi má. Já měl stolní a s wifinou jsem měl pořád problémy, prostě na to není ten pc stavěnej. Lepší je kabel, takže koupit kabel, ale ne někde v elektru, kde za 3 metry chtějí 400! A propojit ho. Taky to může být rozdílnými verzemi hamachi. V tomhle se mi osvědčilo, že jeden stáhnul a poslal odkaz stejnej na stažení ostatním.

16.03.2013 11:59
příspěvků:25

<fieldset><legend>cadej</legend>Tak, má ten stolní pc wifinu? I když předpokládám, že to asi má. Já měl stolní a s wifinou jsem měl pořád problémy, prostě na to není ten pc stavěnej. Lepší je kabel, takže koupit kabel, ale ne někde v elektru, kde za 3 metry chtějí 400! A propojit ho. Taky to může být rozdílnými verzemi hamachi. V tomhle se mi osvědčilo, že jeden stáhnul a poslal odkaz stejnej na stažení ostatním.

Ok děkuji za snahu

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace