Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Mikrofon - program na zlepšení hlasu + problém s frapsem

Mikrofon - program na zlepšení hlasu + problém s frapsem

05.05.2012 14:16
příspěvků:91

Zdravím. Existuje nějaký program, který doladí nebo zlepší nahrávání zvuku? Když natáčím tak v pozadí pořád slyším nějaké divné bzučení a tak. Ale to je i chyba mikrofonu.

Fraps mi nahrává opožděně zvuk. Stávalo se mi to s prvním nainstalovaným frapsem ale reinstalnul jsem ho a bylo to chvilku v pořádku. Natočil jsem krátkou zkoušku (asi 10minut) a po asi 2 minutách jsem to zkusil znova a opětovně mi to nahrává opožděně Kde je problém?

05.05.2012 16:02
příspěvků:5 728

problem s mikrofonem-koupit kvalitni zvokovku a hlavne kvalitnejsi mikrofon (video editovat a potlacit "šum" coz by castecne mohlo zafungovat).

Fraps-o kolik je opozdeny zvuk? Zvlada fraps nahravat?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
05.05.2012 16:29
příspěvků:91

Video edituju pokaždé =)

Fraps mi posouvá zvuk cca o 1 - 2 sekundy... Točím minecraft a natáčím ho tak cca v 22FPS..

05.05.2012 16:35
příspěvků:5 728

No mas 2 moznosti-zkusit starsi verzi frapsu a nebo si v editoru ten zvuk nastavit zpatky spravne Jinak obvykle editory umi i odstranit ten sum z mikrofonu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
05.05.2012 16:59
příspěvků:91

Jo, díky za pomoc Můžeš to locknout..

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace