Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Metin2 Attomey

Metin2 Attomey

28.04.2013 20:16
příspěvků:79

Ahoj,díval jsem se na Metiny,a našel jsem jeden dobrý server,který mi kamarád doporučil,tak si říkám,jdu na to..

ale Ouha! otevřel jsem instalátor toho metinu,a (pozn.měl jsem vše stáhnuté na potřebu instalace) na konci installu mě to nepustí dál,pošle mi to nějaký error že to nejde..

abych byl konkrétní-CRC failed in pack/item.epk

Some installation files are corrupt

Please download a fresh copy and retry the installation

Co s tím? Buď jsem takovej exot že to nevím nebo nevím..

Pište mi maximálně na doporučení smartphounů a podobných věcí se mobilními telefony :)
29.04.2013 11:19
příspěvků:5 728

hlasi to, ze instalacka je poskozena (crc neodpovida puvodnimu souboru) - zkusil bych treba jinou instalacku, nebo to znovu stahnout.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
29.04.2013 13:02
příspěvků:79

Přeinstalovávat jsem zkoušel několikrát,pořád stejný výsledek,a co mi doporučíš za instalátor?

Pište mi maximálně na doporučení smartphounů a podobných věcí se mobilními telefony :)
29.04.2013 20:47
příspěvků:5 728

znovu stahnout

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
25.06.2017 14:25
příspěvků:1

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jde nějak navrátit heslo od účtu od kterého znám jen jméno (nebyl na něm nikdo asi 3 roky). Mám jen údaje od dropa

25.06.2017 14:50
ověřen
příspěvků:2 090

Kde ses tu vzal ve 4 roky starém tématu?? A ještě s naprosto nesouvisející otázkou?? A o jaký účet se má jednat? Tady na PC fóru? nebo někde jinde? Nebo nedej bůh ze supermarketu?

Založ vlastní téma a jasně popiš, o co se ti jedná. Jinak ti neumím poradit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace