Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > menší problém s internetem.

menší problém s internetem.

23.11.2016 11:39
příspěvků:2

Dobrý den,

už delší problém mám problém s tím, že když zapnu PC, tak mám automaticky vypnutý internet. Aby mi to fungovalo musím vždy když vypínám PC vypnout zdroj a po 10s zase zapnout a když potom zapnu PC internet mi funguje.

Nevíte čím to může být?
Děkuji

23.11.2016 11:52
ověřen
příspěvků:2 090

Bohužel nevíme, protože jsi nedodal potřebné informace - jak jsi na internet připojen, router, PC (ntb nebo PC) a typ, základní deska a další potřebné informace, třeba co to je "vypnutý internet" - projev, indikace, "když vypínám PC vypnout zdroj a po 10s zase zapnout" znamená co?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.11.2016 13:27
příspěvků:2

mám PC a kabel přes router do PC.

zakladní deska: asrock 960gm-vgs3 fx (pci express)

router: tplink tl-wr841N

driver: qualcomm atheros ar8151 pcie-e gigabit ethernet controller NDIS 6.20

os: windows 7 HP 64bit

Když zapnu PC bez toho abych vypnul a hned zapnul zdroj, tak mi to ukazuje "not connected".

Tohle mi začalo dělat když jsem upragoval procesor a reinstaloval windows.

Je možná problém v desce?

23.11.2016 13:40
ověřen
příspěvků:2 090

Promiň, ale potřebuji upřesnit:

Zapnu počítač a vypnu a zapnu zdroj - co to znamená, podrobně popiš. Po vypnutí zdroje totiž musíš znovu zapnout počítač!

Upgradoval jsem procesor a reinstaloval Windows - po výměně procesoru není reinstalace Windows nutná! Jaký byl původní a jaký je nový procesor, popiš reinstalaci Windows - původní/nový systém, průběh reinstalace.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace