Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > malé mezery mezi blocky

malé mezery mezi blocky

25.03.2015 11:34
příspěvků:1

ahoj mám problém v minecraftu. když si zapnu minecraft vidím mezi blocky malé mezery (jak můžete vidět na obrázku) nevím tuhle chyby opravit vím jen že je to ovlivněno grafickou kartou pokut ji nechám aby podporovala minecraft stane se mi tato chyba pokut ji vypnu ,mám strašně málo FPS poradte jak si mám Nastavit grafickou kartu : NVidia GeForce 840M

26.03.2015 06:50
ověřen
příspěvků:442

Ahoj,

minecraft nehraji, ale přijde mi to jako vyhlazování hran. Hádám, že ten "režim" podpory hry vypne vyhlazování, aby hra běžela plynule. Celkově vyhlazování hran bývá z grafiky nejnáročnější prvek, proto nastává ten pokles výkonu.

Možná by pomohly nějaké méně náročné textury, ale těžko říct.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
26.03.2015 07:14
ověřen
příspěvků:1 873

Já jsem se k tomu nechtěl vyjadřovat, jelikož na tom 7" tabletu toho moc nevidím a tuhle hru také nehraji.

--

Pokud tedy nepomůže změna v nastavení ani aktualizace ovladačů grafiky, popřípadě to zkusit ještě opatchovat, jestli jsou k ní byly vydány opravné patche.

Potom ji zkusit reinstalovat, někdy bývá tohle pokud je provedeno jako první v pořadí současně i nejrychlejší řešení. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
26.03.2015 21:30
ověřen
příspěvků:1 280
vendelin | 25.03.2015 11:34

ahoj mám problém v minecraftu. když si zapnu minecraft vidím mezi blocky malé mezery (jak můžete vidět na obrázku) nevím tuhle chyby opravit vím jen že je to ovlivněno grafickou kartou pokut ji nechám aby podporovala minecraft stane se mi tato chyba pokut ji vypnu ,mám strašně málo FPS poradte jak si mám Nastavit grafickou kartu : NVidia GeForce 840M

Máš správné ovladače ?
CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace