Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > linksys WET 54G v.2

linksys WET 54G v.2

28.04.2006 15:13

(neregistrovaný)

Zdravím, mám připojení do netu přes linksys WET 54G v.2 a uvažuji o jiném připojení, takže mi linksys zbude. Dá se na něm postavit WiFi síť, tak 3 - 10 PC ? Osobně si myslím, že ne, ale raději se ptám.

Díky LLD

29.04.2006 05:28
příspěvků:49

<fieldset><legend>lld</legend>Zdravím, mám připojení do netu přes linksys WET 54G v.2 a uvažuji o jiném připojení, takže mi linksys zbude. Dá se na něm postavit WiFi síť, tak 3 - 10 PC ? Osobně si myslím, že ne, ale raději se ptám.

Díky LLD


soudluzi kontlolni otáška :lol:
ploč by to jako nešlo...že...

melo by to jit , hypoteza rika... prdnout lepsi antenu a uz to frci....presny postup nevim,sam se chystam na prvni spoj pokusem v blizkych dnech ale zkus zalaborovat a uvidis...

MMike 8)

01.05.2006 08:48

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>MMike</legend><fieldset><legend>lld</legend>Zdravím, mám připojení do netu přes linksys WET 54G v.2 a uvažuji o jiném připojení, takže mi linksys zbude. Dá se na něm postavit WiFi síť, tak 3 - 10 PC ? Osobně si myslím, že ne, ale raději se ptám.

Díky LLD


soudluzi kontlolni otáška :lol:
ploč by to jako nešlo...že...

melo by to jit , hypoteza rika... prdnout lepsi antenu a uz to frci....presny postup nevim,sam se chystam na prvni spoj pokusem v blizkych dnech ale zkus zalaborovat a uvidis...

MMike 8)
To MMike :

Budeš to zkoušet s tím samým rádiem nebo s nějakým jiným ? Na laborování nemám potřebný hardware, a odpověď z jiných zdrojů je pro změnu opačná. :cry:

LLD

01.05.2006 19:51
příspěvků:49

<fieldset><legend>lld</legend><fieldset><legend>MMike</legend><fieldset><legend>lld</legend>Zdravím, mám připojení do netu přes linksys WET 54G v.2 a uvažuji o jiném připojení, takže mi linksys zbude. Dá se na něm postavit WiFi síť, tak 3 - 10 PC ? Osobně si myslím, že ne, ale raději se ptám.

Díky LLD


soudluzi kontlolni otáška :lol:
ploč by to jako nešlo...že...

melo by to jit , hypoteza rika... prdnout lepsi antenu a uz to frci....presny postup nevim,sam se chystam na prvni spoj pokusem v blizkych dnech ale zkus zalaborovat a uvidis...

MMike 8)
To MMike :

Budeš to zkoušet s tím samým rádiem nebo s nějakým jiným ? Na laborování nemám potřebný hardware, a odpověď z jiných zdrojů je pro změnu opačná. :cry:

LLD
ops... :oops:

nebudu,bohzel...ja ted laboruji s 2x Dlink 900

takze asi moc nepomuzu,sorry..ackoliv pokud ma nekdo v okoli "svobodne" AP - s kterym by se do tve site moh zkusit pripojit proc to nezkusit ze...je to celkem snadny ukon nepletu li se...

MMike 8)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace