Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Levná grafika pro multimédia a Minecraft

Levná grafika pro multimédia a Minecraft

19.04.2013 19:29
ověřen
příspěvků:430

Zdravím, kamarádka potřebuje vybrat novou grafickou kartu, tak jsem se nabídl že jí trochu pomůžu. Chvíli jsem hledal a našel tuhle. Co na to říkáte? Nejnovější hry se na tom prej hrát nebudou a počítač je víceméně jenom na internet, multimédia (karta má prej dobrý výsledky při přehrávání videa) a Minecraft. PCI-E v2.1 je asi běžnej standard, takže by s tím problémy být neměly. Myslim si to správně? JDe mi jen o párslovný hodnocení, jestli tuhle kartu vzít nebo ne, popř. doporučit nějakou lepší ve stejný cenový relaci. Díky

little_wolf
20.04.2013 07:51
příspěvků:272

No, tak PCI-E není zase uplně samozřejmé, zvláště pro uživatele, co mají pc jenom na internet a multimédia. Pokud to bude jenom na ten minecraft jakož to hraní, tak by to mělo stačit.

20.04.2013 10:23
ověřen
příspěvků:430

PCI-E Express x16 tam je, jenom nevím ve který verzi, proto se raději ptám, jestli s tím nebudou problémy. Ale dík

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace