Úvod > Fórum > Internet > Tvorba webu a webdesign > Kritika webu regus.cz

Kritika webu regus.cz

25.08.2014 07:34
ověřen
příspěvků:1

Dobrý den, chtěli bychom vás poprosit o kritiku a návrhy na vylepšení webu. Web je zaměřený na prezentaci komerční nabídky (pronájem kanceláří a další služby pro podnikatele). Vítáme všechny nápady na zlepšení designu či obsahové stránky webu.

Odkaz na web: http://www.regus.cz
Předem děkuji!

02.09.2014 12:17
ověřen
příspěvků:1 873

No nevím jestli jsem ten pravý, ale připadá mi to trochu jako dost hustý gulášek na malém prostoru.

Jinak vyhodil bych asi ten otravný odkaz - jsme tu pro vás telefon ..., v každém podokně. Stačilo by podle mne úplně ten nahoře jen třeba s tím textem jsme tu pro vás:-).. (míň je někdy víc).

A pak i třeba trochu barevně to mírně odlišit ta jednotlivá podokna, dost to "jakoby" splývá, je to tak rychlé, že "nevíš" jestli už jsi v jiném podokně, vzhledem ke stejnému pozadí.

Popřípadě ten vršek i trochu vycentrovat/vyladit - zarovnat to s tou nižší lištou.

Nebo u těch zasedacích místností, to trochu přeskupit vždycky to službami máš na novém řádku, kazí to styl..

V tom odeslat je to také nějaké špatně uspořádané nějak se to přeplácává, malé mezery ..

Stačí ? :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace