Úvod > Fórum > Internet > Tvorba webu a webdesign > Kritika hotelového webu

Kritika hotelového webu

23.08.2015 16:13
ověřen
příspěvků:15

Ahoj,

prosím o kritiku a připomínky ke stránkám http://www.hoteljehla.cz/. Aktuálně s copywriterem pracujeme na nové informačních architektuře a textech, ale základ webu je snad víceméně hotový... Co myslíte?

Děkuji za připomínky

23.08.2015 16:22
ověřen
příspěvků:4 972

Za mne dobrý, ale nepochopil jsem ten velký snídaňový bufet, nebo službu s lahví sektu?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.08.2015 19:40
ověřen
příspěvků:15

Díky za tip. Teď mi došlo, že snídaně není na webu nijak jinak prezentována... Díky i za ten sekt ;)

24.08.2015 12:26
ověřen
příspěvků:4 972

No já bych spíš místo bufet, použil "Snídaně formou švédského stolu".

On ten "bufet" už je trochu archaický a navozuje to dojem držkovky se dvěma rohlíky a jednu desítku za 2 kačky. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.08.2015 12:29
ověřen
příspěvků:2 090

Uvědom si, že to už je více než 20 let zpátky a dnešní mládeži pojem "bufet" určitě takovou asociaci už nenavozuje

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.08.2015 12:35
ověřen
příspěvků:4 972

No vidíš a mně ta držkovka tady přímo zavoněla :-D

Na druhou stranu ta dršťkovka s rohlíkem je asi ta nejlepší snídaně. :-)

Lepší než nějaký mořský potvory.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.08.2015 13:20
ověřen
příspěvků:15
bluespirit | 24.08.2015 12:26

No já bych spíš místo bufet, použil "Snídaně formou švédského stolu".

On ten "bufet" už je trochu archaický a navozuje to dojem držkovky se dvěma rohlíky a jednu desítku za 2 kačky. :-)

Máte pravdu, proberu to s manažerkou. Je pravdou, že mě taky ten bufet napoprvé trknul, ale pak přišla provozní slepota, když se s tím člověk pořád setkává...

Už se dělají fotky snídaňového stolu, tak rovnou začneme měnit název ;).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace