Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > kouř z notebooku

kouř z notebooku

19.06.2016 20:42
příspěvků:1

Dobrý den, potřeboval bych prosím Vás poradit, z ničeho nic mi z mřížky u notebooku začal vycházet bílý smradlavý kouř, notebook byl strčen v síti. Notebook začal více chladit..Po vypojení kdy jel na baterii se hodil do klidu.. Po přezkoumání adaptéru, zásuvky, jsem nic neviděl tak jsem zkusil zapnout znovu notebook do sítě a do 3vteřin z ventilátoru opět bělejší hnusný smradlavý kouř...Nevíte co se děje?

Děkuji

19.06.2016 20:54
příspěvků:757

Jedině rozebrat a vyzkoušet z čeho to vychází (nějaký kondenzátor???).

Asi to nebude ale nic dobrýho.

Je to v záruce? - reklamovat, nebo jinak do servisu

20.06.2016 06:56
ověřen
příspěvků:2 090
chalixx | 19.06.2016 20:42

Dobrý den, potřeboval bych prosím Vás poradit, z ničeho nic mi z mřížky u notebooku začal vycházet bílý smradlavý kouř, notebook byl strčen v síti. Notebook začal více chladit..Po vypojení kdy jel na baterii se hodil do klidu.. Po přezkoumání adaptéru, zásuvky, jsem nic neviděl tak jsem zkusil zapnout znovu notebook do sítě a do 3vteřin z ventilátoru opět bělejší hnusný smradlavý kouř...Nevíte co se děje?

Děkuji

Ježíšmarjá, to je otázka!!!! Asi to hoří, né?!?!?! Zapínat znovu je vražda toho notebooku! Rozumné rady už jsi dostal od gfm, k tomu není moc co dodat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 15:23
příspěvků:3

No vím že to asi není nic dobrého, notas bez napájení jede, ale na té síti ne..Dnes jsem zapínal a zkoušel dát do zásuvky a už se nenabíjel, takže bych to viděl na nějaký zkrat v nabíjení že se něco odpalilo.

20.06.2016 15:35
ověřen
příspěvků:4 972

Ty tu máš dva účty? pokud to dělá na připojeném zdroji, je to zcela jistě závada "nabíjecích" obvodů a chce to servist. Pokud se ovšem vyplatí výměna základní desky

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 17:18
ověřen
příspěvků:2 090

Cituji: "Dnes jsem zapínal a zkoušel dát do zásuvky a už se nenabíjel"

Tak jsi "nemoudrý" (nechci být neslušný) a udělal jsi přesně to, před čím jsem Tě už varoval: Zavraždil jsi ho........

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 18:01
ověřen
příspěvků:4 972

Já umím číst, jen jsem napsal názor co s tím asi je. Kondenzátory např. nehoří. Napsal jsem i kde to asi bude, může to být klidně prkotina za dvacku, kde chytil prach apod.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 18:10
ověřen
příspěvků:2 090

Neumíš číst, jinak bys pochopil, že Tebe se můj příspěvek vůbec netýká a je to reakce na příspěvek před Tebou.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 18:13
ověřen
příspěvků:4 972

Aha, omlouvám se, nepoznám kdy je konečné slovo :-(

Ježíšmarjá, to je otázka!!!! Asi to hoří, né?!?!?! Zapínat znovu je vražda toho notebooku! Rozumné rady už jsi dostal od gfm, k tomu není moc co dodat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace