Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > kompletne zresetovanie win 7 ultimate-pomoc

kompletne zresetovanie win 7 ultimate-pomoc

30.09.2014 15:53
příspěvků:3

ahojte

chcel by som kompletne vycistit moj pocitac,zmazat vsetky data,update-y obrazky,zmeny v pocitaci co som kedysi nastavil.Proste by som ho chcel mat ako novy.Pouzivam ho uz 6 rokov takze bude trochu "zaneseny"zbytocnymi datami aj napriek pravidelnemu cisteniu.Problem je ze mi ten comp skladal znamy co robi(l) s pocitacmi a tiez mi instaloval windows do neho.Takze nemam k nemu CD ani kluc k windowsu.

  • Da sa nejak sformatovat PC bez straty windowsu,tak aby odo mna znovu nepytal heslo alebo kluc?
  • Pomohlo by nastavenie systemu do povodnych nastaveni od vyrobcu?Vymaze to vsetky data?

Podotykam ze mam legalnu kopiu windowsu,registrovanu,bez problemov.

Dakujem vopred za pomoc

01.10.2014 13:19
ověřen
příspěvků:1 873

Nevím co to je za verzi, ale snad...
------------------------

Pokud je to originál a máš instalační CD/DVD, i kopii která pojede, pak si zjisti použitý klíč který tam máš teď, a pak to zformátuj a nainstaluj, ale pokud se ta instalačka sekne můžeš mít problém...

K tomu je dobré si udělat zálohu, jenže už to máš zasekané :-( takže záloha > obraz celého disku bude komplet se vším všudy...

(na nějaký jiný disk, pokud tedy máš, a s adekvátním prostorem)

klíč zjistíš skrze :
http://www.slunecnice.cz/sw/produkey/

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
13.10.2014 21:15
příspěvků:3

No a teraz mam problem:-))))ja som tu kopiu toho Win 7 mal,lenze kluc k nemu mal ten co mi tu kopiu dal.A snim uz roky nemam kontakt.Takze som to cd zahodil,asi,nemozem ho najst nikde.Teraz vdake tej app produkey mam kluc ale nie cd:-))))))))))Ale ja som si vytvoril system repair CD,a tiez som zalohoval cely system na externy disk.Takze teraz ked sformatujem cely PC a potom tam dam system repair cd alebo napichnem ten externy disk.......NAHRA MI TEN MOJ WIN 7 ZNOVU?

13.10.2014 21:34
příspěvků:3

A este toto som sa chcel opytat...Ja som kupil mojej drahej polovicke original win cd ked som jej kupil laptop,nainstaloval som a funguje ok,mozem si nainstalovat win z toho isteho cd aj ja do mojeho pc?

14.10.2014 12:04
ověřen
příspěvků:1 873

Jestli myslíš to reinstal - CD s recovery zálohou, tak jeď podle manuálu.

-----------------

Pokud máš obraz původního HDdisku na externím a selže ta instalačka, pak bys musel nakopírovat ten klon - obraz na zformátovaný HDD.

(Pokud máš "jen" zálohovaný sys. na tom ext.disku tak zkusit obnovu ze zálohy.)

----------------------
Nevíme co to je za verzi, ale ..

Pokud je to nové instal CD s OS stejné verze, kterou máš nainstalovanou, pak ho použij na svou instalačku a použij - vlož tam ten svůj klíč (platnou licenci).

Jo, tedy dva systémy na dvě různé licence !

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace