Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > K této síti se nadá připojit, w10

K této síti se nadá připojit, w10

13.09.2015 14:08
příspěvků:8

Dobry den,

asi po dvou tydnech pouzivani nove wifi site mi notebook zacal hlasit onu otravnou zpravu "k teto siti se nada pripojit". Mam pocit, ze tento problem uz jednou nastal a vyresil jsem to jednoduse tim, ze jsem informace o wifi odebral a pak znovu zadal heslo atd. vse fungovalo. Vcera i dnes jsem vsak zkousel vse co me napadlo, nekolikrat jsem restartoval pc, vymazal udaje o wifi nejmene 10x, rucne zadal informace o wifi aby se k ni pc mohl automaticky pripojit, ale nic nefunguje. Na ostatnich zarizenich jako na mobilu ci tabletu se k wifi bez problemu pripojim, proto nechapu kde je problem.

Predem dekuji za pomoc

13.09.2015 16:32
ověřen
příspěvků:4 972

A připojuješ se k čemu? Zabezpečení máš jaké? Co vlastně čekáš za radu?

Např. u některých routerů na W10 vadí WPA-PSK, ale WPA2+PSK jede v pohodě.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.09.2015 16:42
příspěvků:8

Pripojuji se k normalnimu routru v domacnosti. Zabezpeceni je WPA2+PSK. Chtel bych ten problem odstranit a pripojit se k wifi jako vsechny moje ostatni zarizeni.

13.09.2015 16:44
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus to zabezpečení cvičně vypnout a pak postupně nastavovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace