Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Jaký router a wifi usb adaptér pro nejlepší signál ve stolním PC?

Jaký router a wifi usb adaptér pro nejlepší signál ve stolním PC?

21.01.2016 20:26
příspěvků:46

Dobrý den,

Mám takový problém - mám od UPC ten základní modem a ve svém stolní PC mám wifi USB adaptér na který chytám wifi do PC.

Mám mít od UPC 200Mb internet ale po měření v PC sem na nějakých 15-16mb - nejradši bych si do PC píchnul síťový kabel, ale router je od PC přes celou místnost, takže to musím řešit vzduchem.

Chci se optat - jaký router by jste mi místo toho co mám od UPC doporučily? Aby byl signál lepší a silnější a jaký wifi USB adaptér do PC by jste mi doporučily, aby byl signál opět co nejlepší a nejsilnější? Jde mi hlavně o to aby internet jel jak má a nejen jel na půl plynu kvůli nekvalitnímu routeru a wifi adaptéru.

Mám tento: http://www.czc.cz/connect-it-ci-232/144744/produkt?gclid=CjwKEAiAoIK1BRCRiMqphvnlwlwSJAAOebPMhCTBQ47dLL7gVv1Or5dzAjI6Ltqknw75EK2RyVd_thoCdrHw_wcB

Moc děkuji!!

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace